11. Doğrudan Pazarlama Ödülleri Sahipleriyle Buluştu


Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) her yıl düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin on birincisi, 9 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu. 2018 yılında hayata geçen projelerin değerlendirildiği Doğrudan Pazarlama Ödülleri'nde, 24 kategoride 72 proje ödüle layık görüldü.

DPİD’in bu sene “ÖDÜLLÜK HAREKET” konsepti ile düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 9 Nisan Salı günü Yasemin Altuğ ve Okan Bayülgen’in sunumuyla Dada Salon Kabarett’de gerçekleşen özel bir geceyle sahiplerini buldu. Ana Jüri başkanlığını DPİD Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yaşar Şeki’nin (CEO Event) üstlendiği, Genç Jüri başkanlığını DPİD Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Türe’nin (Elli5 Event) üstlendiği Ana Jüri ve Genç Jüri tarafından değerlendirilen projelerin 73’ü geceden ödülle ayrıldı.

DPİD Yönetim Kurulu Başkanı Zuhal Gezer Demirci yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi: “Sektörümüzde DP ödülleri gibi yaratıcılığın ve hayal gücünün uygulamaya taşındığı projeler, sektörün daha ileriye taşınması açısından çok kıymetli. Bu noktada Albert Einstein’in bir sözünü sizinle paylaşmak isterim. ‘Hayal gücü her şeydir. Hayatın getireceği cazip şeylerin bir ön izlemesidir.’ Ödüllerin teşvik ve motive edici gücüne inanan biri olarak, bu gecede ödüle layık olan ve sektöre ilham veren bu projeleri hep birlikte alkışlayacağız. Fark yaratan bu projelerin önümüzdeki yıllarda da artarak devam etmesini temenni ediyorum.”

DPİD üyesi olan veya olmayan doğrudan pazarlama çatısında hizmet veren dijital ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, reklam ve medya ajanslarının başvurduğu Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde katılımcılar toplam 24 kategoride başvuru yaptılar. Jüri ayrıca başvuran işler arasından En Cesur Müşteri ve Genç Jüri ödüllerini belirledi. Bu yıl Genç Jüri birincilik ödülünü “Doğa İçin Geri Dönen Mutluluk” projesiyle Kromozom ve İnegöl Alışveriş Merkezi kazanırken, “En Cesur Müşteri” özel kategori ödülü ise Eczacıbaşı’na verildi. 11. Doğrudan Pazarlama Ödülleri kazananlar listesine http://www.dpodulleri.org/data/kazananlarlistesi/2018-Kazananlar.pdf linkinden erişebilirsiniz.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags