Marketing Mind 13 Nisan’da Bilkent Cyberpark’ta


Kariyerinde pazarlama sektöründe ilerlemek isteyen öğrenciler için önemli bir etkinlik olan Marketing Mind’a sayılı günler kaldı. Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü (YES) tarafından düzenlenecek olan etkinlik, kurumsal dünyayı ve girişimcilik dünyasını “marketing” üzerinden bir araya getirip, startupları ve kurumsal şirketleri pazarlama mekanikleri açısından karşılaştırmayı hedefliyor. Bunun yanında pazarlamanın alt dalları ve çeşitli “marketing stratejileri”de bu etkinlikte detaylıca incelenecek.

Etkinlik, katılımı kolaylaştırmak ve bu sayede daha çok kişinin konuşmalardan yararlanabilmesini sağlamak amacıyla, öğlen saat 13.00’te başlayacak. Bilkent Cyberpark Fikret Yücel Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinlikte, pazarlama, iş dünyası, girişimcilik konularında katılımcılara aydınlatıcı ve yol gösterici bilgiler verecek 6 konuşmacının yanı sıra, bir panele de yer verilecek.

Bu seneki etkinlikte Volvo Türkiye’nin Pazarlama ve Halkla İlişkiler Direktörü Kubilay Polat, 70 yıllık deneyimleriyle lojistik alanının köklü ve başarılı şirketlerinden Fevzi Gandur Logistics’in Satıştan Sorumlu Genel Müdür’ü Cengiz Işıkara, içerik üretme hizmeti veren imza.com ile indir.com’un kurucusu ve SEO Uzmanı Hasan Yaşar, dijitalleşen dünyamızda dijital pazarlama alanında hizmet veren MooF Dijital Pazarlama Ajansı’nın kurucusu ve Google Ads uzmanı Yasin Kaplan, Türkiye’nin ilk ve tek inbound pazarlama danışmanlık şirketi Netvent’ten Onurcan Eki katılımcılarla olacak. Detaylı bilgi için: www.bilkentyes.com/marketing-mind

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags