Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı’nın Yeni Dönem Başkanları Belli Oldu


Reklamcılar Derneği’nin 35’inci, Reklamcılık Vakfı’nın ise 29’uncu Olağan Genel Kurulu 7 Mart’ta gerçekleştirildi. Olağan Genel Kurul toplantıları sonucunda iki yılda bir yapılan seçimlerle yeni yönetim kurulları belirlendi. Reklamcılar Derneği 17. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Volkan İkiler, Reklamcılık Vakfı 15. Dönem Başkanı ise Ömür Kula oldu.

Reklamcılar Derneği’nin 17. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Volkan İkiler, Reklamcılar Derneği Yönetimi’nin bir bayrak yarışı olduğunu, herkesin aynı takımda, aynı hedef için koştuğunu, Nil Bağcıoğlu’ndan kuvvetli bir altyapı devralarak, yeni yönetimle birlikte bu koşuyu devam ettireceklerini söyledi. En önemli hedeflerinin “Sektörün nasıl büyüyeceği, ajanslar için reel büyümenin nasıl sağlanacağı” olduğunu belirten İkiler, 16 kişiden oluşan yeni yönetim kurulunun, büyümeyi yapısal biçimde ele almak üzere Medya Komitesi, Yaratıcılık Komitesi, Bağımsız Ajanslar Komitesi ve Yüksek Danışma Kurulu olmak üzere dört oluşumun çalışmasını öngördüğünü sözlerine ekledi.

Reklamcılık Vakfı yönetimini Lize Karaboğa’dan devralan Ömür Kula ise büyümenin en önemli bileşenlerinden birinin yetenek olduğunu, devraldığı mirası geliştirerek, yeni nesli heveslendirmek, sektör çalışanlarını güçlendirmek üzere farklı kategorilerde eğitim sürekliliğini ve yeniliğini hedeflediklerini belirtti.

Reklamcılar Derneği 2019 dönemi Yönetim Kurulu:

Asıl: Volkan İkiler, Arzu Ünal, Banun Erkıran Çıtak, Burcu Kayımtu, Serkan Parker, Alemşah Öztürk, Ela Gökkan Savcı, İnanç Dedebaş, Yiğit Kariş

Yedek: Cüneyt Devrim, Emine Çubukçu, İrem Öğüdücü, İsmail Bayazıd, Mehmet Özkanoğlu, Ömür Kula, Özlem Öğüt

Reklamcılar Derneği 2019 dönemi Yüksek Danışma Kurulu:

Volkan İkiler, Nil Bağcıoğlu, Jeffi Medina, Cem Topçuoğlu, Demet İkiler, Yiğit Şardan, Faruk Kaptan.

Reklamcılık Vakfı 2019 dönemi Yönetim Kurulu:

Asıl: Ömür Kula, Aslıhan Anarat, Yeşim İpek, Arda Erdik, Atakan Kural, Serhat Akkılıç

Yedek: Murat Bodur, Melda Barkın, Sami Basut, Ahmet Bora Hızal

Reklamcılar Derneği’ni temsilen Başkan Volkan İkiler.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags