HİÇ Ödülleri 7. Yıl Proje Başvuruları Devam Ediyor


Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin 2013 yılında başlattığı ve her yıl düzenlediği Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri’nin yedincisi için başvurular devam ediyor. Halkla ilişkiler çalışmalarını teşvik amacıyla ortaya çıkan HİÇ Ödülleri, sektörel iletişimin artması ve meslek bilincin gelişmesi adına 2015 yılında yerelden ulusala açılarak ulusaldaki halkla ilişkiler çalışmalarını da ödül sürecine dâhil etmeye başladı.

“HİÇ Fark Yaratıyor”

Ödül kategorileri özel kurumlar başlığı altında, kurumsal iletişim, kurum içi iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk, sponsorluk iletişimi, dijital PR ve pazarlama iletişimi alt başlıklarını içeriyor. Ayrıca başvuruda bulunan kurum ve kuruluşların niteliğine göre, sivil toplum kuruluşları (STK), kamu kuruluşları, Üni-Pr başlıkları bulunmakta. Jürinin değerlendirmeleri sonucu takdir edilen başvurulara jüri özel ödülü de veriliyor. Başvurusu kabul edilen projeler, jüri üyeleri tarafından beş başlıkta değerlendiriliyor. Durum analizi ve araştırma, ölçümleme ve değerlendirme, planlama, uygulama ve yaratıcılık başlıklarında en yüksek puan alan projeler, kategori sıralamalarında birinci olarak ödül almayı hak ediyorlar.

Projeler, bu yıl da yine mesleğin duayen isimlerinden oluşan güçlü ve bağımsız bir jüri tarafından tarafsızca değerlendirilecek. 18 Nisan 2019 tarihinde sahiplerini bulacak ödüllerin başvuruları, 8 Mart’a kadar www.hicodulleri.org adresinden online olarak yapılabilecek.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags