Tadım’dan Bir İlk: Kırmızı Meyveler


Dengeli ve sağlıklı beslenmenin olmazsa olmazlarından kuru meyveler Tadım’la bambaşka bir lezzete büründü. Kuru çilek, kuru vişne ve cranberry’den oluşan karışım, Türkiye’de ilk kez Tadım tarafından “Tadım Kırmızı Meyveler” paketinde tüketicilere sunuldu. Daha önce benzeri olmayan bir içerik ve lezzete sahip olan Tadım Kırmızı Meyveler sağlık, doğallık ve lezzeti bir arada arayanların gözdesi olacak.

Paketli kuruyemiş sektörünün öncü markası Tadım, kuru meyve severleri bir ilkle tanıştırıyor; “Tadım Kırmızı Meyveler”… “Tadım Kırmızı Meyveler” içeriğinde bulunan kuru çilek, kuru vişne ve cranberry ile kırmızı meyvelerden gelen sağlık ve lezzeti bir arada sunuyor. Antioksidan deposu ve lif kaynağı olmasının yanı sıra, yaşlanmayı geciktirmesi ve beyin sağlığını korumasıyla da sağlıklı ve dengeli beslenmede önemli bir yer tutan kırmızı meyveler, sunduğu lezzetle de tüketicilerin motivasyonlarını yükselterek pozitif duyguları artırıyor.

Kırmızı Meyvelerden Gelen Keyif ve Sağlık

Kuru çilek, kuru vişne ve cranberryden gelen lezzet karışımı, Türkiye’de ilk kez Tadım tarafından paketli olarak bir arada sunuluyor. Mükemmel bir sağlıklı ara öğün alternatifi olan Tadım Kırmızı Meyveler’in içerisinde bulunan kuru çilek; yoğun fosfor, çinko, demir, C, B ve K vitamini ile güç kaynağı olarak biliniyor. Kuru çilek ayrıca, bağışıklık sistemini güçlendiriyor, sindirim sistemini düzenliyor, kolesterolün düşmesine yardımcı olurken antioksidan özelliği ile yaşlanma sürecini yavaşlatıyor.

Tadım Kırmızı Meyveler paketinin bir diğer üyesi kuru vişne ise, kalsiyum, demir, fosfor, A ve C vitamin kaynağı. Antioksidan ve anti-aging özelliğiyle de bilinen kuru vişne, kalp ve damar sağlığının korunmasına da yardımcı oluyor.

Kalsiyum, magnezyum, demir, manganez, fosfor, potasyum, çinko, C, K, B ve E vitamin kaynağı olan cranberry ise, iyi kolesterolü desteklemesinin yanı sıra, bağışıklık sistemini güçlendiriyor, kemik sağlığını destekliyor ve yaşlanmayı geciktiriyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags