Vaillant’tan Müşteri ile Konuşan Site


Vaillant, yeni nesil tüketicinin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla www.kombininmucidi.com’u hayata geçirdi. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla öne çıkan Vaillant’ın yeni micrositesi, kombi içerikleri, ücretsiz keşif, self servis gibi hizmetler ile tüketiciye daha iyi bir kombi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Dijitalleşme stratejisi kapsamında tasarlanan www.kombininmucidi.com ile Vaillant, müşterilerinin ihtiyaçlarını en kolay şekilde karşılamalarına yardımcı oluyor. Tüketiciye dokunan her noktada ‘Vaillant Yoğuşmalı Kombi Ailesi’ mesajını vermek amacıyla kurulan microsite; ücretsiz keşif, self servis gibi hizmetler sunarken, ‘Hangi kombiyi almalıyım?’, ‘Ne kadar kazanç sağlarım?’ gibi sorulara da yanıt buluyor.

Pratik ve hızlı kullanım olanağı

Arama motoru optimizasyonuna (SEO) uyumlu içerik ve kod yapısına sahip olan, dijital kullanıcı deneyimi trendlerine uygun tasarlanan www.kombininmucidi.com ayrıca görseller, videolar ve teknik dokümanlardan oluşan kapsamlı bir içerik ile destekleniyor. Tüketicilerin web sitesini pratik ve hızlı kullanmasına yönelik özellikleri de unutmayan Vaillant, mobil uyumlu tasarlanan micrositede, yoğuşmalı kombi ürün içeriklerinin yanı sıra tüketicilere yoğuşmalı kombi ile ne kadar tasarruf edeceğini hesaplama imkanı da sunuyor.

Tüketici ihtiyaçlarına duyarlı

ErP (Energy Related Products-Enerji İlişkili Ürünler) dönüşümüne öncülük etmeyi planlayan Vaillant, www.kombininmucidi.com’u yeni nesil tüketicilerin ihtiyaçlarına duyarlı olacak şekilde kurguladı. Avrupa Birliği (AB) ülkelerinde 2015’ten bu yana uygulanan ve ülkemizde Nisan ayında yürürlüğe girmesi beklenen yönetmelik kapsamında yoğuşmasız hermetik (konvansiyonel) kombi ve kazanların ithalatı ile üretimi son bulacak, sadece enerji verimliliği yüksek, yoğuşmalı kombi ve kazanların tüketicilerle buluşması sağlanacak. Yeni site ile ilgili bilgi veren Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin, “www.kombininmucidi.com sitesini ziyaret edenler artık ürünlerle ilgili daha fazla bilgi alabilecek, tasarruflarını hesaplayabilecek, Vaillant yoğuşmalı kombi ailesinden evlerine uygun olan ürünü seçebilecekler. Vaillant, web sitesini düzenli olarak tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni fonksiyonlar ile güncellemeye ve geliştirmeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags