Sadece 1 Nisan İçin Ortak Markalama Yaptılar: WArby's


Gözlük moda markası Warby Parker ve perakende gıda markası Arby’s 1 Nisan için ortak bir girişimde bulundular. WArby’s adını alan bu ortaklık sonucunda marka isimlerinin birleşmesiyle yeni bir fast-food markası yaratıldı.

Markalar ortak kampanyalarını şöyle tanıttı: “Arby’s tam bir et uzmanı, gözü her zaman etin üzerinde. Warby Parker’ın ise gözü etten başka bir şey görmüyor. Sonuç mu? Vizyon ve en az sekiz farklı et arasında bir yerde oluşan yeni bir ortaklık.”

Cuma gününden itibaren WArby’s, New York City’de çeşitli yerlerde ulaşılabilir olacak. Bu bölgeler aynı zamanda “Tek bir porsiyonla WArby’s ideallerini içine alan, yiyecek ve modanın kesişme noktasında konumlanan ideal gevreklikte bir ürün” olarak tanımlanan Onion Ring Monocle‘u da sunacak.

Ayrıca ortaklık dahilinde gömlek, şapka, sandviç malzemeleri resimli gözlük temizleme bezleri, bez çantalar ve hatta biftek desenli gözlük içeren, WArby’s markalı bir dizi sınırlı sayıda üretilmiş ürün de bulunuyor.

Projenin bir parçası olarak, Warby Parker, misyonu verimli bir yaşam sürdürebilmek için her bireyin uygun fiyatlı gözlük temin etmesini sağlamak olan VisionSpring‘e bağışta bulunacak. Arby’s ise çocuk açlıklarını sona erdirmeyi amaçlayan ulusal bir kampanya olan No Kid Hungry‘ye bağışta bulunacak.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags