CRM Medya’nı Yeni COO’su Ömer Güran Oldu


Dijital dünya bağımlısı ve yaratıcı 80 kişilik profesyonel bir ekiple müşterilerine 360 derece reklam hizmeti sunan CRM Medya’nın yeni COO’su Ömer Güran oldu.

İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü mezunu Ömer Güran, kariyerine farklı sektörlerde satış yöneticiliği yaparak başladı. Türk Medya Grubu’na bağlı Akşam Gazetesi’nde Satış Müdürü, Ströer Kentvizyon’da Satış Direktörlüğü, ZAP Medya’da İş Geliştirme Koordinatörü, TTNET-TiViBu’da Satış Direktörlüğü, Magnet Medya’da Satış Grup Başkanı, Makroo Dijital A.Ş’de Genel Müdür Yardımcısı, Deskfive Digital Ad Solutions’da ise Ülke Yöneticisi olarak önemli görevlerde yer alan Güran, Ocak 2018 itibariyle CRM Medya’da Chief Operations Officer (COO) olarak göreve başladı.

Sektörel deneyimi ve iş tecrübesiyle CRM Medya’yı daha başarılı bir noktaya taşımayı hedefleyen Ömer Güran, İngilizce ve Almanca biliyor. Bahçeşehir Üniversitesi MBA Programında Dijital Medya dersleri ile Beykoz Üniversitesi’nde Dijital Reklamcılık dersleri veren Ömer Güran, evli ve 1 kız babası.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags