Keskinoğlu 55. Yılına Yeni Kurumsal Kimliği ve Yeni Marka Konumlandırması ile Girdi


2017 yılında üst yönetim kadrosuna profesyonelleri dahil ederek başladığı kurumsallaşma çalışmalarını hızlandıran Keskinoğlu, 55’inci yılına girerken; değişimin, yenilenmenin gücüne inanarak, konumlandırmasını “en lezzetli duygu” olarak değiştirdi ve şirket logosunu da yenileyerek modernleşmeye gitti. Logosunda kalpten doğan bir horoz figürü kullanan Keskinoğlu, yeni amblemiyle piliç etinin sağlıklı beslenmeye olan etkisinin de altını çiziyor.

Keskinoğlu, ambalajlarında proteini ön plana çıkardı…

Yumurtayı karton ambalajla markalı olarak paketlemek, Omega, Selenyum gibi özellikli yumurtaları üretmek, parçalı piliç eti ürünlerini ambalajlı ve markalı olarak pazara sunmak gibi birçok yeniliği Türkiye’de gerçekleştiren Keskinoğlu, değişen tüketici beklentilerini karşılayabilmek için kurumsal kimliğinden, şirket jingle’ına, ambalaj tasarımlarından ürün gamına kadar pek çok değişikliği hayata geçirdi. Piliç eti ve yumurta ürünlerinde yüzde 12 ile yüzde 19 oranında protein bulunan Keskinoğlu, vücudun sağlıklı gelişimi için en önemli yapıtaşı olan proteini de ambalajlarında ve iletişim faaliyetlerinde öne çıkarıyor. Keskinoğlu, bu amaçla tüm ürün ambalajlarına “Protein Kaynağı” ifadesiyle özel bir amblem ekledi.

Tüketicilerin dünyasında en çok karşılık bulan duygusal pazarlama stratejilerine ağırlık verecek olan Keskinoğlu, yeni konumlandırmasını; “Yarım yüzyıldır sofralarınıza konuk oluyor; yaşamlarınıza eşlik ediyoruz. Biz inanıyoruz ki yemek, sadece yemek değildir. Yemek sohbettir, yemek eğlencedir, yemek iyi hissetmektir, yemek mutluluktur. Yemek en lezzetli duygudur” diyerek sahipleniyor. Keskinoğlu, yenilenen web sitesi www.keskinoglu.com.tr ile de güzel sofra kurmaktan dünya mutfaklarına kadar birçok alanda tüketicilerinin en yakın destekçisi olacak.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags