Esra Koca Mindshare'da Yeni Görevinde


GroupM bünyesinde uzun yıllardır yönetim kademelerinde başarıyla görev alan Esra Koca, Mindshare Türkiye Chief Client Officer pozisyonuna getirildi.

Esra Koca, kurumun çokuluslu ve ulusal birçok önemli markalarını rekabetlerine karşı ayrıştıracak veriye dayalı teknoloji ve adaptif stratejik çözümler geliştirme noktasına odaklanacak olup aynı zamanda ajans icra kurulu üyesi olarak ajans CEO’su Bülent Yar’a doğrudan rapor edecek.

Kariyerine 1998’te Manajans JWT’de başlayan Koca, Groupm Türkiye bünyesinde çeşitli kademelerde uzun yıllar çalışmış olup son olarak Maxus’ta Managing Partner ve Groupm Turkiye’de Content bölüm başkanlığı görevini sürdürdürdü. Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji eğitiminin ardından NY Baruch College’da Pazarlama eğitimini tamamlayan Koca, ajansın gelişen vizyonu ile birlikte 10 yıldır açık ara sektör lideri konumundaki ajansın kalıcı liderlik misyonunu güçlendirerek ulusal ve uluslararası önemli basarıları sorumluluk alanındaki tüm markaları adına arttırmayı hedefliyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags