19 Defa “Yılın Otomobili” Seçilen Lider Yenilendi.


Crossover segmenti, tüketici araştırmaları ve müşteri geri bildirimleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmalarının bir sonucu olarak 2007 yılında Qashqai ile birlikte hayatımıza girdi. Segmentin öncüsü Qashqai, 10 yıldan beri SUV liderliğini bırakmayarak lider duruşunu, premium karakterini geliştiren yeniliklerle daha da güçlendirdi. C-SUV segmentinde Türkiye ve Avrupa’nın en çok satan SUV modeli Qashqai, heyecan uyandıran sportif ve sofistike dış tasarımı, premium iç kabini ve geliştirilen sürüş performansının yanı sıra güvenliğini artıran Nissan Intelligent Mobility özellikleriyle “Lider Duruşundan” taviz vermiyor.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök, Yeni Qashqai’nin basın mensuplarına tanıtıldığı lansmanda yaptığı açıklamada “Qashqai yalnızca sahip olduğu teknolojilerle değil iç ve dış tasarımıyla da 10 yıldır sınıfının öncüsü konumunda. Türkiye ve Avrupa’da yıllarca en çok satan SUV modeli olması, ona bir lider duruşu kazandırdı. Şimdi yapılan premium yenilikler ve değişiklikler ile kuralları baştan yazacak. Yeni Qashqai, Nissan’ın Intelligent Mobility vizyonunun güçlü bir yansıması olan akıllı güvenlik özelliklerini, tasarımı ve konforu birleştirerek yeni dönemde şehrin hâkimi iddiasını sürdürecek, lider duruşuyla artık çok daha güçlü” dedi.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Sinan Özkök

Segmentinin öncüsü ve lideri Qashqai, Avrupa’da sahip olduğu %10,3’lük pazar payı ile Nissan’ın Avrupa’daki 83 yıllık tarihinin en başarılı modeli olarak öne çıkıyor. Piyasaya çıktığı 2007 yılından bu yana 2,3 milyon adet satan Qashqai, 19 kez “yılın otomobili” seçilirken 80’in üzerinde uluslararası ödül kazanma başarısını gösterdi. Türkiye’de de sınıfının lideri olan Qashqai, C-SUV segmentinde %22,6’lik pazar payıyla lider pozisyonunu koruyor. Yenilenen yüzü, eklenen donanımları ve yeni premium iç mekânı ile pazardaki gücünü pekiştirecek olan yeni Qashqai, sürüş performansı ile de vazgeçilmez bir deneyim sunuyor. SUV araçların konforunu, hatchback araçların dinamizmi ve tutumluluğuyla birleştiren Qashqai; yeni teknolojilerle yolculuğu konforlu ve güvenli kılmayı sürdürecek.

Türkiye’de bugün itibariyle satışa sunulan Yeni Nissan Qashqai, 92.000TL’den başlayan lansman fiyatları ve 40.000 TL/12 Ay %0 faiz finans desteği ile müşterilerini bekliyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags