I Mean It ve Saffron "Yer Markalaması" Alanında Birlikte Çalışma Kararı Aldı


Yer markalaşması konusunda hizmet veren iki ajans I Mean It Creative ve Saffron Brand Consultants, iş ortaklığına imza attı. Ülke ve şehir markalaşma projelerine odaklanan I Mean It Creative ve stratejik markalaşma konusunda hizmet veren Saffron Brand Consultants, Los Angeles’ta iş ortaklığı anlaşması imzaladı.

Saffron Brand Consultants’ın kurucu başkanı ve CEO’su Jacob Benbunan, “Destinasyon markalaşma projelerinde I Mean It Creative ile güçlerimizi birleştirmeye karar verdik. Uluslararası platformlarda ödülleri bulunan iki ajans olarak, alanlarında en tecrübeli isimleri bir araya getireceğiz. Bu sayede dünyanın en iddialı projelerine birlikte imza atacağız ve müşterilerimize kattığınız değeri daha da artıracağız.” dedi.

I Mean It Creative’in kurucu başkanı ve CEO’su Emrah Yücel, “İki firmanın ortak vizyonu ve değerleri örtüşüyor. Saffron sayesinde, ülke ve şehir markalaşma projelerinde olan başarımızı dünyanın dört yanına taşıyabileceğiz” şeklinde konuştu.

İki ajansın anlaşması 12 Eylül 2017 itibarıyla yürürlüğe girdi.

Los Angeles merkezli I Mean It Creative’in imzası taşıyan projeler arasında; Türkiye turizm tanıtım kampanyası Turkey: Home, Katmandu Nepal, Gaziantep ve İzmir şehir markalaşma projeleri, Hawaii Big Island’da yer alan Aina Lea Town, Nijerya’nın Leiki Serbest Ticaret Bölgesi ve Kenya Serbest Ticaret Alanı yer alıyor.

Beş kıtada ofisi bulunan Saffron Brand Consultants’ın en büyük projeleri arasında; Londra şehir markalaşma projesi, Kuzey İrlanda ve Polonya’nın tanıtımı, Türkiye Ekonomi Bakanlığı için hazırladığı Discover the Potential kampanyası, Batı Bengal, Trinidad ve Tobago, Madrid, İspanya hükümeti, Baker & McKienzie, Bank of America ve Youtube bulunuyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags