HP’den taşınabilir cep yazıcısı: Sprocket


Yazıcı sektörü markalarından HP kendi alanında yeni bir ürünü, alt marka olarak pazara sundu. Eski Polaroid'i anımsatan ancak oldukça küçük olan Sproket, özellikle cep telefonu ile fotoğraf çekenler ve baskılı halini görmek isteyenler için ideal bir ürün niteliğinde.

HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede “IDC sonuçlarına göre yüzde %33 pazar payı ile lider durumdayız. Bu başarıyı sürdürmek için farklı kitlelerin ihtiyaçlarına karşılık verecek değişik ürünleri piyasaya sunmaya devam ediyoruz” dedi.

HP Türkiye Baskı Sistemleri Kategori Müdürü Derya Özbek ise yazıcı pazarındaki inovatif yaklaşımlarının sürdüğünü ve bunun son ürünü olan Sprocket ile Türkiye gibi sosyal medyayı yoğun kullanan bir ülkede güzel bir ivme yakalayacaklarını söyledi. Özbek, “Anılarımızın telefonlarda kalmayıp fotoğraflara dönüşmesi artık Sprocket ile çok kolay” dedi.

Özellikleri

iOS ve Android üzerinde ücretsiz olan HP Sprocket App, kullanıcıların akıllı telefon ve sosyal medya fotoğraflarını renkli çerçeveler, yazılar, çıkartmalar, filtreler ve daha fazlasıyla kolayca özelleştirmelerini sağlıyor. Sprocket ile 5 x 7.6 cm boyutlarında baskısı alınan fotoğraflar su geçirmez, lekelenmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı. Üstelik, baskı kağıtlarının yapışkanlı arka yüzü sayesinde istenilen her obje fotoğraflarla süslenebilir.

Kullanıcılar akıllı telefonları ve tabletleriyle hemen hemen her yere taşınabilir cep boyutundaki yazıcılara Bluetooth bağlantısı sayesinde bağlanabilir.

Özel olarak tasarlanmış kağıt kullanılarak, mürekkebe ihtiyaç duymadan renkli baskı yapılmasını sağlayan Zink (Zero Ink) teknolojisi kullanılıyor.

10 paket HP ZINK Fotoğraf Kağıdı ile birlikte gelen ürünün fiyatı ise 500 TL. Baskı kağıtlarının paket fiyatı ise 50 TL ve pakette 20 adet bulunuyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags