Bayramda ihtiyaç sahiplerinin yüzü Boyner’le gülecek: Askıda İyilik


Türkiye’nin mağazacılık alanında en büyük iyilik hareketini hayata geçiren Boyner’in Lokman Hekim Sağlık Vakfı ile birlikte yürüttüğü ‘Askıda İyilik’ projesi, iyilik yolunda kalplere dokunmaya devam ediyor. İhtiyaç sahiplerine verilecek en anlamlı ve değerli hediyeyle müşterilerinin iyilik yapmalarına aracı oluyor.

Askıda İyilik Projesi kapsamında ihtiyaç sahipleri için hazırlanan yetişkin ve çocuk iyilik paketleri ilkbahar yaz koleksiyonundan oluşuyor. Yetişkin ve çocuk iyilik paketleri 20 TL’den satışa sunularak Boyner’de bayram sevincine dönüşüyor. Bayram alışverişinizi yaparken sembolik rakamlarla satışa sunulan iyilik paketleriyle bayram hediyenizi verebilir, 20 TL’ye alacağınız bir bayram hediyesi ile bir çocuğun mutlulukla gülümsemesini sağlayabilirsiniz.

Boyner ve YKM müşterileri, kasada alışverişlerini tamamlarken de ihtiyaç sahipleri için iyilik yapma fırsatı yakalıyor. Boyner ve YKM müşterilerinin alışverişlerine eklediği bu paketler, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Tüm Boyner ve YKM müşterileri dilerlerse boyner.com.tr’ den de alışveriş yaparken ‘İyilik Paketi’ni sepetlerine ekleyerek, online alışverişlerinde ihtiyaç sahipleri için ‘askıya’ kıyafet bırakabilir.

Boyner’in 2016 Haziran ayında başlattığı ‘Askıda İyilik’ projesi, her geçen gün daha çok ihtiyaç sahibine ulaşarak, büyüyor. Boyner, bugüne kadar 25 bin ‘iyilik paketi’ni, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags