13. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne Başvurular Başladı


Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) düzenlediği ve bu yıl 13. kez verilecek olan Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular başladı. Etkinliği yüksek, ölçülebilir, sonuç getiren projeleri seçerek ödüllendirmek amacıyla yapılan Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde başvurular 22 Ekim’e kadar devam edecek.


Yarışmaya katılım DPİD web sitesinden (www.dpid.org.tr) verilen ödül linkinden ya da www.dpodulleri.org yarışma sitesinden başvuru formu doldurularak, online olarak yapılabilecek. Bu yıl eklenen yeni kategorilerle ödüller daha da zenginleştirildi. Geçen yıl 26 kategori ile gerçekleşen yarışmaya, yeni başlıkların da eklenmesiyle toplam 46 kategoriden başvuru alınacak.


Bu yılın konsepti: “METAMORFOZ”

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin 2021 konsepti “METAMORFOZ” olarak belirlendi. DPİD tarafından yapılan açıklama ise şöyle; “Başkalaşmak eski olduğun halden güçlü, pozitif ve bulaşıcı olmaktır. Bu noktadan hareketle DPİD'in metamorfozunu merkeze alarak iletişim ve pazarlamanın başkalaşarak yenilenen ana unsurlarını (coin, ai, algoritma, online) kompoze ettiğimiz konseptimizle, canlılarda metamorfozun en güçlü şekilde görüldüğü kelebek imgesini soyut bir yeni dünya göstergesi şeklinde vurguluyoruz. Kanatlarımızın yeni dünyaya açıldığını vurgularken, sektörü gökyüzünden anlık olarak takip ettiğimizi gösteriyoruz.”


Başvuru sürecinin ardından, sektörel ajanslar, ilgili sektör dernekleri, medya kuruluşları, akademisyenler, marka temsilcileri ve PR sektörünün seçkin isimlerinden oluşan jüri ekibinin yapacağı değerlendirmeyle Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin sahipleri belli olacak. “Etkinlik”, “Saha” ve “Dijital” alanlarında yapılan başvurular ayrı ayrı jüri grupları tarafından değerlendirilecek. 13. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin Ödül Töreni heyecanı ise 15 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşecek.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags