12. Doğrudan Pazarlama İletişimi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Doğrudan Pazarlama Ödülleri Doğrudan Pazarlama sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, bilinirlilik yaratmak, doğrudan pazarlama kavramlarının yerleşmesini sağlamak, doğrudan pazarlama yöntemlerinin daha çok kullanılmasına teşvik etmek, doğrudan pazarlama alanında çalışanları motive etmek ve özgün başarıları belgelemeyi hedefle yola çıkalı 12 yıl oldu.


Bu yıl 12.si düzenlenen yarışmada yıl içerisinde Etkinlik Pazarlaması, Veritabanına Dayalı Pazarlama, İnteraktif Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama disiplinlerini kapsayan projeleri gerçekleştiren ajanslar ve markaları ödüllendirildi.


Yarışma doğrudan pazarlama alanında proje üretmiş ve uygulamış tüm ajansların ve markaların katılımına açık olarak gerçekleştirildi. Türkiye'de ve KKTC'de faaliyet gösteren ve DPİD üyesi olan veya olmayan tüm doğrudan pazarlama ajansları, interaktif ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, kurumsal sosyal sorumluluk ajansları, reklam ve medya ajansları, sosyal medya ajansları ve ilgili ödül konusunda proje geliştirmiş ve uygulamaya almış markalar yarışmaya başvurabiliyor.


Yarışmada bu yıl 2019 yılında gerçekleştirilen projeler yarıştı. Pandemi nedeniyle Nisan 2020’de yapılması planlanan Ödül töreni 30 Aralıkta online ortamda gerçekleştirildi. Bu yılki teması "ÖDÜL KAFASI" olan yarışmaya bu yıl 26 kategoride toplam 255 proje başvurdu. 82 proje ödüle layık görüldü.


www.dpodulleri.org


12. DP kazananlar listesi
.xlsx
Download XLSX • 23KB

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags