top of page

Yenilenen Alpet’in reklam yüzü Şener Şen ve İbrahim Büyükak oldu


Alpet, “Zeren Group Holding” bünyesine dahil olmasının ardından başlayan dönüşümü Şener Şen ve İbrahim Büyükak’ın rol aldığı reklam filmiyle duyurdu. Zeren Group Holding ile "Yeniden Başlıyoruz" diyen Alpet, Esma Sultan Yalısı’nda filmin ön izlemesini basın mensuplarıyla paylaştı. Çekimlerinin Antalya, Fethiye ve İstanbul’da yapıldığı reklam filmi, damat adayı İbrahim Büyükak’ın çalıştığı Alpet’ i kayınbabası Şener Şen’e tanıtmasını konu alıyor.

“Hepimizi ilgilendiren bir konu uzun yola gitmeyen kişi yoktur”

İşi gereği çeşitli kampanyalarda görev aldığını fakat reklam filmlerinde çalışmadığını ifade eden Oyuncu Şener Şen, "Projelerde çok seçiciyim, bu seçicilik reklam için de geçerli. Zeren Group’un teklifi benim kendi alanımı ilgilendirdiği için ayrıca projeye ilgi duydum. Yollar araba vs. ilgimi çekiyor. Onların en üst kademeden tüm yöneticilerine kadar çok iyi bir şey yapmanın heyecanı ile bize yaklaşmaları beni etkiledi. Reklam ajansı, kreatif bölüm, rejiye kadar setteki herkes başarılı bir iş yapmak için birlik oldu. Hepimizi ilgilendiren bir konu, uzun yola gitmeyen kişi yoktur. Böyle bir ekiple uyumlu bir çalışmada olduğum için mutluyum. Hepimiz başarılı bir iş yapmanın heyecanıyla çalıştık” ifadelerini kullandı.


“Şener Şen ile aynı sahnede olmak gurur verici”

Birçok kez setlerde bulunduğunu belirten Oyuncu İbrahim Büyükak, “Usta oyuncu Şener Şen ile aynı sahnede olmaktan çok mutluyum. Bu projede olmaktan  gurur  duyuyorum” dedi.


“Memleketimiz için kalıcı bir eser bırakmak istiyoruz”

Zeren Group olarak yarım asırdır hizmet verdiklerini ifade eden Zeren Group Onursal Başkanı Rıdvan Zeren, “6 ülkede 8 sektörde hizmetimiz devam etmektedir. Filomuz ve çalışan sayımızın artması daha çok sektörlere eğilmemizi gerektirdi. Birçok farklı sektörde faaliyet gösteriyoruz. Memleketimiz için kalıcı bir eser bırakmak istiyoruz” dedi.


“Tüm Alpet istasyonlarında elektrikli şarj istasyonu olması için elimizden geleni yapacağız”

Hedeflerinin Alpet’i hak ettiği yere konumlandırmak olduğunu belirten Zeren Grup Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın, “Kadın istihdamını artıracağız. Kısacası Alpet’i biz hak ettiği yere getireceğiz. Bizim bir de sürdürdüğümüz elektrikli şarj istasyonları kurulum hedefimiz var. İlerleyen zamanda tüm Alpet istasyonlarında elektrikli şarj istasyonu olması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Comments


bottom of page