top of page

VakıfBank 70. yılını yeni reklam filmi ile kutluyor: “yetmez”Sektörde 70. yılını kutlayan VakıfBank, kuruluş yıl dönümü vesilesiyle yeni bir reklam filmi yayınladı. Film, “yaşımız yetmiş ama yetmez” mesajıyla VakıfBank’ın 1954’ten bugüne Türkiye için yaptıklarının asla yeterli olmadığını ve gelecek için daha çok çalışma vizyonunu ortaya koyuyor.


VakıfBank’ın ülke ekonomisine yaptığı katkının yanında, spordan teknolojiye kadar birçok alanda gelişime öncülük ettiğinin ancak bununla yetinmeyeceğinin altının çizildiği filmde ayrıca Türkiye’nin dört bir yanında çalışmaktan, ilerlemekten, hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen insanların daima yanında olacağına işaret ediliyor.


VakıfBank’ın 70. yaşının etkileyici bir atmosferde kutlandığı filmde, sözleri Aysel Gürel, müziği Onno Tunç’a ait olan “Doymadım doyamadım” şarkısı, Hande Mehan tarafından yeniden yorumlanıyor. Filmde, VakıfBank’ı yansıtan değerler ve Türkiye’den insan manzaraları, modern çekim teknikleri ile görsel bir şölene dönüşüyor. 


 

Künye:

Reklam Veren: VakıfBank

Reklam Veren Yetkilileri: Ferkan Merdan (Genel Müdür Yardımcısı), Gönül Göral Öztürk, Gülin Günel Keşci, Ceyda Çalım

Reklam Ajansı: Papillon İstanbul- Yunus Becit (Ajans Başkanı) / Fatih Öztürk (Genel Müdür)

Yaratıcı Ekip: İlkay Saltık (Kreatif Direktör), Buğra Ertürk, Salih Küçük, Aytunç Erkekoğlu, Cem Gündoğdu, Mustafa Bayram, Bilal Poyraz, İlayda Öztin, Mustafa Turgut Kemancı

Müşteri İlişkileri: Gülden Özbaşaran Udum, Gözde Tekin

Yapım Şirketi: Zodiac

Yönetmen: Brutalism - Fatih Kızılgök ve Cem Bilgi

Müzik: 25 M2

Yapımcı: Murat Pekin

Post Prodüksiyon: Tonic Effects

Orijinal Eser: ‘Doymadım Doyamadım’

Söz: Aysel Gürel,

Müzik: Onno Tunç

Vokal: Hande Mehan

 

Comments


bottom of page