top of page

Vaillant Türkiye, yeni reklam kampanyasını hayata geçirdi


İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Vaillant Türkiye, hayata geçirdiği yeni reklam kampanyası ile ısı pompası alanındaki iddiasını vurguluyor. “Isı pompasına atılan imza: Vaillant” serisi reklam filmleri ile marka, tüketicilere sunduğu üstün teknolojiye sahip premium ürünlerine vurgu yaparken iklimlendirmede geleceğin teknolojisi olarak gösterilen ısı pompaları hakkında tüketicileri bilgilendiriyor.


Kampanya kapsamında çekilen reklam filminde; ısı pompalarının yüksek verimlilik, tasarruf ve konfor avantajları ile çevre dostu özellikleri vurgulanıyor. Reklam filmi, Vaillant’ın yüksek teknolojili ısı pompası ürünlerinin sunduğu ısınma, serinleme ve sıcak su konforu avantajlarına dikkat çekiyor. Kampanyada ayrıca, Vaillant’ın kullanıcılarına sunduğu 7/24 ayrıcalıklı servis avantajı da vurgulanıyor.


Kampanyada Vaillant Türkiye’nin 2021 yılında piyasaya sunduğu yenilikçi ısı pompası ürünü aroTHERM plus’a da yer veriliyor. Tüm kapasitelerinde A+++ verimlilik sunan aroTHERM plus’ı öne çıkaran en önemli avantajlarından biri de şu an sektörde yer alan benzer ürünlere göre 700 kat daha çevreci bir soğutucu akışkana sahip olması. Ürün, evlerde var olan sistemlerin yenilenmesine gerek kalmadan cihaz kurulumu yapılmasını da mümkün kılıyor.


Reklam filmi için: https://youtu.be/5FLyHAuruzM


Künye:

Reklamveren: Vaillant Türkiye

Reklam Ajansı: Butter / Brandlift

Yapım Şirketi: Salt&Pictures GmbH, Düsseldorf

Yönetmen: Lennart Neumann, Düsseldorf

Müzik : Yessian, Hamburg (şirket adı)
Comentarios


bottom of page