top of page

Trendyol’un Yarının Köyleri reklam filminde Tarkan başrolde yer aldıMegastar Tarkan’ın rol aldığı yeni Yarının Köyleri reklam filmi yayına girdi.  Anadolu’nun emeğine değer katma hedefiyle yürütülen Yarının Köyleri projesinde gelinen aşamayı anlatan reklam filmi, dijitalleşmeyle köylerde yaratılan pozitif etkiye dikkat çekiyor. Ekim 2022’den bu yana devam eden projenin lansman filminde de rol alan Tarkan, yeni filmde hayallerin gerçeğe dönüştüğü Adana’nın Kürkçüler Köyü’nde köylülerle bir araya geliyor.

 

Trendyol, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğiyle yürüttüğü Yarının Köyleri projesiyle yerel ekonomiye ve sosyal kalkınmaya sunduğu desteği, yeni Yarının Köyleri reklam filminde duygusal ve umutlu bir tonla hatırlatıyor.

 

Lansman filminde olduğu gibi yine megastar Tarkan’ın başrolünde yer aldığı reklam, projenin yarattığı olanaklarla köyde hayatın nasıl değiştiğini anlatıyor. Trendyol ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğinde yürütülen Yarının Köyleri projesi ile açılan ilk dijital merkezinin bulunduğu Adana Kürkçüler Köyü’nde çekilen filmde, hayallerin gerçeğe dönüştüğü söylemi vurgulanıyor. Akıllı tarım uygulamalarından faydalanan çiftçiler, robotik ve kodlama eğitimi alan çocuklar, ürünlerinin fotoğrafını çeken köylü kadınlar, Tarkan’la birlikte reklamın ana mesajını iletiyor.

 

Megastar, reklam filminde rol aldığı projeyi ilk günden beri büyük bir ilgiyle yakından takip ettiğini belirterek şunları söyledi: “Yarının Köyleri projesinin bir parçası olmaktan ve aradan geçen zamanda yaratılan etkiyi görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sosyal duyarlılığı yüksek bir marka olarak Trendyol’un köylere kurduğu dijital köprülerin kırsal kalkınma adına önemli bir şans olduğunu düşünüyorum. Bu topraklarda büyüyen bir marka olarak sanattan sivil toplumun desteklenmesine her alanda ülkesine faydalı olmaya çalışan Trendyol, bu projeyle de geleceğe dair umutlarımızı yeşertiyor. Yeni reklam filmimizle bu umudu tüm Türkiye’nin kalbinde hissedeceğini biliyorum.”

 


Künye:

Reklamveren: Trendyol 

Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil

Reklam Ajansı: Havas İstanbul 

CCO: Volkan Dalkılıç

Kreatif Direktör: Eray Hökelek

Kreatif Ekip Liderleri: Hüseyin Gündüz, Gizem Arlı Sirkeci

Kreatif Ekip: Muhammet Avşar, Semih Türk

Grafik Ekip: Hasan Yıldırım, Sait Akdemir

Trafik Direktörü: Enhar Giritli Baydar

Ajans Prodüktörleri: Sıla Salgın, İdil Yalçınöz

Müşteri İlişkileri Direktörü: Yağmur Erengül

Marka Direktörü: Yeşim Tamuroğlu Kaya

Marka Ekibi: Ozan Tolin

Stratejik Planlama: Canan Pehlivanoğlu

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Serdar Dönmez

Post Prodüksiyon: İmaj Post Prodüksiyon

Medya Ajansı: Staff Media

Müzik: 3K1A

Fotoğraf: Emre Yunusoğlu

Comentários


bottom of page