top of page

Team Paribu, “Eclipse” ile Türkiye’de cimnastiğe destek oluyorParibu’nun Türkiye’de spor kültürünün gelişimine katkı sağlamak için kurduğu Team Paribu, 17-24 Mayıs tarihleri arasında, Türkiye’de cimnastiğin tarihini değiştiren takımın filmi “Eclipse”i beyaz perdeye taşıyor.


“Eclipse” Filminin İlham Veren Hikayesi

“Eclipse”, Türkiye Milli Cimnastik Takımı'nın tarihi başarılarını ve sporcularının pandemi dönemindeki mücadelesini konu alıyor. İzleyenlere ilham verecek "Eclipse" filmi, 17-24 Mayıs tarihleri arasında Türkiye genelinde, 29 farklı şehirdeki Paribu Cineverse'lerde vizyonda olacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi ve Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun da katkılarıyla hazırlanan ve yönetmenliğini İpek Kent ve Efe Öztezdoğan’ın üstlendiği filmin başrollerinde Türkiye’yi temsil eden milli cimnastikçilerden Ferhat Arıcan, İbrahim Çolak, Adem Asil, Nazlı Savranbaşı ve Team Paribu sporcularından Ahmet Önder var.


Sadece sporseverleri bir araya getirmeyi değil, herkese sporu sevdirmeyi amaçlayan Team Paribu, kadrosundaki sporcularla başlattığı "Sıradaki Hedefinde de Yanındayız" kampanyasıyla hem “Eclipse” filminin ilham verici hikayesini paylaşmayı hem de sporculara uzun vadede destek verildiğinde onların neler başarabileceklerini göstermeyi amaçlıyor.

Comments


bottom of page