top of page

Tamek Ice Tea yeni soğuk çay çeşitlerini pazara sundu


OYAK Grup Şirketleri bünyesine katıldığı Haziran 2021 tarihinden itibaren faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Tamek, yeni soğuk çay çeşitlerini pazara sundu. Ürünlerin tanıtımı için çekilen reklam filmlerinde yenilikçi bir yöntem olan POV tekniğini kullanan şirket, mesajını ‘’Çok Serin Çok Ferah’’ sloganı ile tüketicilere ulaştırıyor.


Salçadan reçele, meyve suyundan hazır yemeğe, konserveden soslara kadar birçok ürünü tüketicilerle buluşturan Tamek, soğuk çay çeşitleri ile ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Şeftali & Hibiskus, Limon & Lime, Karpuz & Çilek ve Şeftali olmak üzere 4 farklı lezzet seçeneği ile soğuk çay çeşitlerini pazara sunan şirketin “Çok Serin Çok Ferah” sloganını kullandığı yeni reklam filmleri ekranlarda boy göstermeye başladı.


İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Rick Astley tarafından seslendirilen 80’lerin kült şarkısı “Never Gonna Give You Up” ile genç kitleler arasında “Rick Roll” olarak bilinen sosyal medya trendine gönderme yapan reklamların başrolünü Tamek Ice Tea üstleniyor. İnovasyona büyük önem veren Tamek’in yenilikçi bir yöntem olan POV tekniğini kullandığı reklam filmlerinde; tatil, spor, piknik ve çalışma gibi aktivitelerde ferahlığa ulaşmanın en lezzetli yolunun yepyeni karışımları ile Tamek Ice Tea olduğu vurgulanıyor.


Künye:

Reklam Veren: Tamek

Pazarlama Direktörü: Duygu Yüce Kavas

Pazarlama Müdürü: Onat Kıcalı

Marka Müdür Yardımcısı: Emir Ertuğrul Şeker

Reklam Ajansı: Brothers & Sisters

Kreatif Grup Başkanı: Özge Günaydın

Kreatif Ekip: Mehmet Cemre Özkan, Can Çoşkun, Esra Demirbaş

Strateji & Müşteri İlişkileri: Umut Ulus, Ecem Solok, Yasin Acar

Prodüksiyon Şirketi: Plug

Yönetmen: Ali Ata Akelコメント


bottom of page