top of page

Taç, sürdürebilirliğe dikkat çektiği reklam filmini yayınladı


Sürdürülebilir bir dünya hedefiyle sunduğu ürün ve çözümleriyle büyümeye devam eden Zorlu Tekstil’in en güçlü markalarından Taç, hayata geçirdiği projelerle sektöre ilham vermeye devam ediyor.


Gelecek için bugün’ sloganıyla sürdürebilirliği odağına alarak tasarladığı Reborn Koleksiyonu ile Taç, insana ve doğaya verdiği değeri yepyeni reklam filmiyle gözler önüne seriyor. Günümüz dünyasındaki çevre tükenmişliği görüntüleri ile başlayan reklam filmi, deniz kirliliği, çevreye bırakılan atıklar, yanmış orman görüntüleri adeta kâbusu andıran sinematik bir etki ile ekrana gelir ancak bu görüntülerin ardından film doğa içindeki bir eve açılır. Dünyanın geleceği hakkında endişeli kadın oyuncu, Reborn nevresim takımı serili yatağa güven içinde yatınca onun için artık yarınlar kâbus değil, sürdürülebilir bir rüyadan ibaret oluyor.

Sürdürülebilir bir yaşam ve daha iyi bir dünyanın insanların elinde olduğunun altını çizen film, aynı zamanda daha iyi yarınlar için de umut veriyor. Bu doğrultuda Taç; suyu geri dönüştürerek kullanarak üretimde, yılda 848.000 ton su tasarrufu sağlarken yıllık karbon ayak izini %50’ye varan oranda azaltıyor.


Künye:

Reklamveren: TAÇ

Reklamveren Marka Ekibi: Çiğdem Solak, Burcu Sarıca Öztat, Ahsen Barak, Merve Ergül, Neslihan Demir Karataş, Oya Canözer, Büşra Tefinelli, Melih Mutlu, Erdi Eralp Uğur.

Reklam Ajansı: ADSTOP

Ajans Başkanı: Ali Özbek

Yaratıcı Ekip: Volkan Lale, Gizem Kurtulmuş

Reklam Ajansı Marka Ekibi: Seda Tokel, İrem Evrandır

Reklam Ajansı prodüktörü: Cem Eti

Medya Ajansı: Mediacom

Prodüksiyon: Ge Media

Post Prodüksiyon: Mördak Post Ofis

Yönetmen: Barış Berberoğlu

Müzik: Yağız Oral

Seslendirme sanatçısı: Ilgın Bingöl


19 görüntüleme0 yorum
bottom of page