top of page

TürkTraktör, 70 senelik yolculuğunu reklam filmi ile kutluyorTürkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üreticisi ve tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör, kuruluşunun 70. senesini özel bir reklam filmiyle kutluyor. Köklü tarihinden aldığı miras ile geleceğin tarımını ve şehirlerini oluşturma vizyonuyla çalışmaya devam eden TürkTraktör 70. sene reklam filmini yayınladı. ‘Düşünsene’ isimli reklam kampanyasında TürkTraktör; ürettiği traktör, ekipman ve iş makineleriyle bu ülke için elini taşın altına koyanların daima yanında olacağının altını bir kez daha çiziyor.

 

Çekimleri Antalya ve Burdur’un farklı bölgelerinde gerçekleştirilen reklam filminde sürdürülebilir geleceğe ışık tutan TürkTraktör’ün; gece gündüz, yaz kış demeden üreten, emeğini alın teriyle süsleyen ve hayallerini büyütenlerin vazgeçilmez yol arkadaşı olduğu vurgulanıyor.

 


Künye:

Reklamveren: TürkTraktör

Reklam Ajansı: Grafis DDB

Reklamveren Temsilcileri: Ceren Yiğitel, Levent Deniz Çelik, Alper Bozkurt, Elif Pişmaf, Deniz Gül, Dilara Yangıncı, Şeyma Bihter Soğuksulu, Cemre Köni

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Kadir İnan

Yaratıcı Ekip: Alican Kılıçoğlu, Yunus Tezcan, Aybars Gürlü, Hakan Baş, Beyza Şentürk, İhsan Demirbaş

Müşteri İlişkileri: Rıza Furkan Şahin

Stratejik Planlama: Ceren Sağlam

Ajans Yönetici Prodüktörü: Ceren Sağlam

Ajans Prodüktörü: Alper Beyzat

Yapım Şirketi: Kala Film

Yönetmen: Ozan Yalabık

Müzik: 3K 1A

Комментарии


bottom of page