top of page

Supradyn, Melissa Vargas’lı reklam filmini yayınladı


“Durma Devam Et” mottosuyla zorluklar karşısında mücadele edenlerin yanında olarak yola devam etmelerini destekleyen Supradyn, bu kez de mücadeleden yılmayan ve azmi sayesinde düştüğü anlarda kalkmasını bilip yola devam etmeyi seçen Melissa Vargas’ın hikayesi ile motivasyon arayanlara ışık oluyor.


Bayer güvencesi ile 60 yılı aşkın süredir tüketicilerine multivitamin ve mineral desteği sağlayan Supradyn, “Durma, Devam Et!” yaklaşımıyla mücadele gerektiren zorlu koşullarda devam etmeyi seçen ve mücadelesini kararlılıkla sürdürenlerin yanında olduğunu vurguluyor. Azmiyle ve kararlılığıyla durmadan devam etmeyi seçen başarılı sporcu Melissa Vargas ile iş birliğine imza atan Supradyn, Melissa’nın gündelik hayatındaki bireysel çabasını ve sporcunun zorluklar karşısında mücadele ettiği anlarını ekranlara taşıyor.


Reklam filminde, sahada verdiği başarılı mücadeleyi heyecanla izlediğimiz Vargas’ı müsabakalara hazırlayan ve onu Melissa Vargas yapan çabasına ve pes eden değil, pes dedirten kararlılığına tanık oluyoruz. Başarılı oyuncunun antrenmanlarda zorlandığı, koşarken kendiyle yarıştığı, yoğunluktan bin parcaya bölündüğü anlarda bile mücadelesini sürdürmesi Supradyn'in Durma Devam Et felsefesine paralel ele alınıyor ve Supradyn’in devam etmeyi seçenlerin hayatına kattığı güç hikayeleştiriliyor.Künye:

Reklamveren:Bayer/ Supradyn

Reklamveren Yetkilisi: Tuna Demiralp, Okan Bayel, İmge Yücel Örs, Ezgi Küçüknane, Bige Topçu, Aslı Soyer, Açelya Çetintaş, Emre Atçakan

Reklamveren Produksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil - MRA

Reklam Ajansı:MullenLowe Istanbul

Yaratıcı Yönetmen: Nadir Aydın

Kreatif Grup Lideri: Köksal Karabulut

Ajans Prodüktörleri: Hülya Toptaş, Tuğrul Karadeniz, Emirhan Akıncı

Strateji Planlama: Yusuf Mutlubaş, Alper Çetik

Müşteri Grubu: Ceyda Coşkun, Ceren Kaban, Melis Çiçek

Dijital Ekip: Ceren Kaplan, Bartu Kafa, Mete Kır, Onur Can Kaba

Yönetmen: Thor Saevarsson

Medya Ajansı: Mediacom

Dijital Ajans: Oliver

Görüntü Yönetmeni: David Wright

Yapım Şirketi: Depo Film

Prodüktör: Ender Sevim, Merve Su Yalçınkaya, Öykü Aytulun

Ünlü stratejisi ve yönetimi: Circus

Post Produksiyon: İmaj Online

Müzik: 25m2

Pr Ajansı: Sobraz

Comments


bottom of page