top of page

Shell, yeni reklam filmini yayınladı


Türkiye’deki faaliyetlerini Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu ile birlikte 100 yıl önce başlatan Shell, ilkler ve yeniliklerle örülü bu yolculuğu Engin Akyürek’in yer aldığı ve “Varış Noktamız Hep İleride” mesajını taşıyan yeni reklam filmi ile paylaştı.

1923 yılından bu yana Shell, sadece kendi sektörünü değil, sosyal yatırımlarıyla toplumu da ileriye taşıyan sayısız ilke ve yeniliğe imza attı. Bir yandan ürün ve hizmetleriyle yolculukların geleceğini şekillendirirken bir yandan da yol güvenliği, inovasyon, çevre, kadın istihdamı ve engelsiz yaşam alanındaki sosyal yatırım programları ile Türkiye’nin gelişimine katkıda bulundu.


Shell, gelecek yüzyılda da köklü mirası ve değerleriyle yeniliklere imza atma kararlılığını sürdürüyor. Bu doğrultuda tüm Türkiye ile paylaştığı yeni reklam filminde Cumhuriyet tarihinden önemli anlar ve Shell’in Türkiye’de hayata geçirdiği ilklerinden örnekler izleyiciler ile paylaşılıyor. Türkiye’nin ilk havacılık yakıtı, Türk takımlarının ilk kez Avrupa’da temsilinin sağlandığı Shell Eco-Marathon yarışı, ilk Engelsiz Hizmet Alanı, sektörün ilk kadın istihdam programı “Shell’de Kadın Enerjisi”, “Yüzyılın Yakıtı” Shell V-Power ve Türkiye’nin elektrikli otomobili TOGG için başlatılan TOGG Trugo iş birliği gibi pek çok önemli an, Engin Akyürek’in samimi anlatımıyla ekranlara yansıyor.

Shell’in ‘Yüzyılın Yolculuğu’ adlı reklam filmini izlemek için:


Künye:

Reklam Veren:Shell & Turcas Petrol A.Ş.

Reklam Veren Temsilcileri: Seher Poyrazoğlu, Alis Eskinazi, Melda Eker, Gizem Gümüş, Yağmur Hasçuhadar

Kreatif Direktör ve Danışman: Kaan Ertüz

Reklam Ajansı: Wunderman Thompson

Müşteri İlişkileri: Selen Varlık, Tuğçe Kahveci

Kreatif Grup Lideri: Esra Çankaya

Yaratıcı Grup: Sezin Aktürk, Merve Cansız

Strateji: Cem Solak

Prodüksiyon: Melis Bircan, İpek Şeşen Arabacıoğlu

Yapım Şirketi: Kala

Yönetmen: Serter Tırmık

Prodüktör: Hazer Baycan, Serkan Tırmık, Burak Ozan

Genel Koordinatör: Seda Kurtulmuş

Yönetmen Yardımcısı: Cemre Karaahmetli

Prodüksiyon Ekibi: Anıl Taşdöğen, Cengiz Koç, Samet Atak, Melih Lafçı, Can Kıraç, Selin Rakipoğlu, Umut Can Yaylı, Ramazan Dikmen

Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler

Sanat Yönetmeni: Kaan Güreşçi

Cast Direktörü: Öykü Deşat

Kostüm Direktörü: İbrahim Duman, Armağan

Post Prodüksiyon Şirketi: Roots

Editör: Ahmet Sarımeşe

Müzik Düzenleme: 3K1A


コメント


bottom of page