top of page

Sarelle gofret, yeni reklam filmini yayınladıYenilenen tasarım konsepti ve logo çalışması ile raflarda yerini alan Sarelle gofretin yeni reklam filmi yayına girdi. Filmde, farklı yaş ve profildeki tüketicilerin tercih ettikleri Sarelle gofret çeşitlerine ve gofretin çıtır lezzetine dikkat çekiliyor.


Türkiye'nin köklü markalarından Sarelle, gofret ürünleri için yeni iletişim kampanyası başlattı. OYAK Grubu Şirketlerinden Sagra'nın markaları arasında yer alan Sarelle, yeni tasarımının yanı sıra ürün ailesine eklediği Hindistan cevizli Sarelle gofretin de tanıtıldığı reklam kampanyasına start verdi.


"Çatırdadıkça İçinden Lezzet Akan Gofret" sloganıyla tüketicisine seslenen markanın, yeni reklam filminde farklı yaş ve profildeki kişilerin Sarelle'nin çıtır gofretini ısırdıkları anlar renkli ve eğlenceli bir dille anlatılıyor. Bilgisayar oyunu oynayan bir çocuğun Sarelle sütlü gofretten bir ısırık alması ile başlayan reklam filmi, Sarelle'nin yeni lezzeti Hindistan cevizli gofret ile selfie çeken bir genç kız ve elinde Sarelle fındık ezmeli gofret bulunan üniversiteli bir genç ile devam ediyor. Reklam filmi, Sarelle bitter kremalı gofreti tercih eden bir beyaz yakalının Sarelle gofretin muhteşem lezzeti ve çıtırtısının gücüyle gününe renk kattığı kare ile sona eriyor.


Künye:

Reklam veren: Sarelle

Reklam veren Temsilcisi: Aslı Eren Şengezer, Gizem Eken, Özenç Yalçınkaya

Reklam Ajansı: Brothers & Sisters

Kreatif Grup Başkanı: Özge Günaydın

Kreatif Ekip: Mehmet Cemre Özkan, Esra Demirbaş

Strateji ve Müşteri İlişkileri: Umut Ulus, Yasin Acar, Ecem Solok


留言


bottom of page