top of page

sahibinden.com, yeni reklam filmini yayınladı


Milyonlarca kullanıcıyı bir araya getiren sahibinden.com ikinci el alışveriş deneyimini anlattığı yeni reklam filmini yayınladı. Birbirleriyle ortak ilgi alanlarını ve deneyimleri paylaşan, birbirleriyle etkileşime geçerek alışveriş yapan milyonlarca farklı kişinin ziyaret ettiği bir platform olduğunun altını çizen yeni reklam filminde “sahibinden sahibine” mesajıyla giyim, teknoloji, anne-bebek, ev dekorasyonu olmak üzere birçok farklı ürünü iletişime taşıyor.


"Sevenler, meraklılar, alıcılar, satıcılar; milyonlar sahibinden’de buluşuyor" sloganıyla yola çıkılan reklam filminde, kullanıcıların sahibinden.com sayesinde ihtiyaçlarını ve heyecanlarını kendileri ile benzer zevklere sahip kişilerle paylaştıkları hikâye ediliyor. Reklam filmi, ikinci el alışverişin çeşitliliğini, yenilikleri ve platformun kullanıcıları arasındaki bağ kurma gücünü anlatırken yetenekli oyuncu Onur Buldu’nun bir anda alıcı olarak karşımıza çıkması ile eğlenceli bir şekilde noktalanıyor.


sahibinden.com “İkinci El Alışveriş” ile farklılaşıyor

Başta Emlak, Vasıta ve İkinci El ve Sıfır Alışveriş kategorilerinde milyonlarca kullanıcıya hizmet veren sahibinden.com farklı kategorilerin, değişen ihtiyaçlarına cevap vermek için kendini sürekli geliştiriyor. İkinci el alışveriş yapan ve yapmaya niyeti olan herkesi hedefleyen reklam kampanyası sahibinden.com’un kitleleri buluşturan tavrından ilham alıyor. sahibinden.com’un ikinci el alışveriş dünyası bundan böyle halihazırda belirli kategorilerde hayata geçen ve ilerleyen günlerde yaygınlaşacak olan Soru-Cevap özelliği ile kullanıcılar ve satıcılar arasındaki etkileşimi daha hızlı ve kolay hale getiriyor. Alışveriş kategorisinde daha kolay ve güvenli bir deneyim sunmak için hayata geçirilen S-Param Güvende hizmeti de hem satış hem de satın alma sürecinde, taksitli ödemeden ücretsiz kargoya kadar pek çok özelliği birleştirerek tek bir noktadan ulaşılabilir hale getiriyor.Künye:

Reklamveren: sahibinden.com

Reklamveren Temsilcisi: Nazım Erdoğan, Gülşah Kunç, Merve Yıldız, Burak Ülker

CCO: Emre Kaplan

Kreatif Direktör: Tolga Suna

Sanat Ekibi Lideri: Uğur Matban

Metin Yazarı Ekibi Lideri: Ege Samur

Kreatif Ekip: Gizem Özöver, Halil Okyay, Emin Yükünç, Gözde Gözükırmızı, Songül Karakoç

Stratejiden Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı: Can Çalışkan

Stratejik Planlama Ekibi: Merve Tohum, Arda Gökçe

Müşteri Ekibi: Elif Olcaytu, Büşra Bozkurt, Büşra Kaymak

Grafik Ekibi: Faruk Er, Cansu Ortanç

Redaktör: Onat Bahadır

Ajans Prodüksiyon: Açelya Ülkümen, Aysu Kılıç

Yapım Şirketi: Rubicon

Yönetmen: Burak Çaldır

Post Prodüksiyon Şirketi: Roots

Müzik: Jingle Jackson


Commentaires


bottom of page