top of page

Sabancı Topluluğu, Cumhuriyet’in 100. yılına özel reklam filmini yayınladı


Sabancı Topluluğu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı, 100. yıla özel hazırladıkları reklam filmiyle kutladı. 2021 yılında başlatılan ve kısa sürede Türkiye'nin en geniş katılımlı sosyal sorumluluk hareketine dönüşen Sabancı Cumhuriyet Seferberliği kapsamındaki reklam filmi, #BaşkaCumhuriyetYok mesajıyla yayınlandı. Filmde eğitimden kalkınmaya, sürdürülebilirlikten teknolojiye, gençlerden kadınlara, sayısız projeyle Cumhuriyetimizi çalışarak yaşatmanın önemine vurgu yapılıyor.


Sürdürülebilir bir yaşam için öncü ve örnek olmak misyonuyla doğaya, canlılara ve yeni nesillere güzel bir gelecek bırakmak, Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkmak için Sabancı Cumhuriyet Seferberliği’ni başlatan Sabancı Topluluğu, bu yıl da kalplere dokundu. İstanbul’dan Kahramanmaraş’a Türkiye’nin dört bir yanındaki gönüllüleriyle sayısız projeyi hayata geçiren Sabancı Topluluğu, yayınlanan reklam filmi ile Cumhuriyetin 100. yılına yakışır bir çalışmaya imza attı. Ahmet Mümtaz Taylan’ın seslendirdiği filmde, Sabancı Gönüllüleri rol aldı.


Ayrıca, son 2 yılda Türkiye’nin en geniş katılımlı sosyal sorumluluk hareketi haline gelen Sabancı Cumhuriyet Seferberliği, İngiltere merkezli The Green Organization tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve dünyada kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin değerlendirildiği en prestijli platformların başında gelen 2023 International CSR Excellence Awards’da Altın Ödüle layık görüldü.Künye:

Reklamveren: Sabancı Holding

Reklamveren ekibi: Pelin Erkıralp, Duygu Kayan Bulut, Filiz Karagül Tüzün, Büşra Karataş, Selcan Aydoğan, Gül Doğay

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Kreatif Direktörler: Mesut Koçarslan, Serdar Güngör

Yaratıcı Ekip Grup Başkanları: Orkun Süslü, Sungun Çalışkan

Yaratıcı Ekip: Hilal Erdem, Seray Samancı

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Marka Ekibi: Çağla Yalçınkaya, Bahar Kılıç

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Onur Aydın, Yunuscan Hisimcil, Kerem Aydın

Optimization Ekibi: Neslihan Gücüm,Gözde Bilir

Prodüksiyon Ekibi: Leyla Özgecan Gezer

Prodüksiyon Şirketi: 25 Film

Yönetmen: Turgut Akaçık

Müzik:3K1A

Dış Ses: Ahmet Mümtaz Taylan

Medya Ajansı: MediaCom

Sosyal Medya Ajansı: The Gang Agency

Comments


bottom of page