top of page

Ruum Store, 1+1 evlere eşsiz tasarım deneyimi sunuyor


Geniş ürün yelpazesini dar alanlar için en tarz çözümler mottosuyla müşterileriyle buluşturan Ruum Store, 70’ten fazla kategoride 30 bine yakın kaliteli, ergonomik ve işlevsel ürünü ulaşılabilir fiyatlarla dijital platformlarda satışa sunuyor. Kolay kurulum ve hızlı kargo fırsatıyla öne çıkan Ruum Store, ürünlerini yaşam alanlarına hızlıca ulaştırıyor. 1+1 evlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen Ruum Store’da köşe takımından dresuara, çok amaçlı dolaptan ayakkabılığa kadar birçok farklı kategoride fonksiyonel mobilyalar bulunuyor.


Estetiğin Modern Köşesi: Corner Flavia Köşe Takımı

Yüksek konfor ve İtalyan ezgisi tasarımıyla yaşam alanlarında keyifli saatler yaşatacak olan Corner Flavia Köşe Takımı; özel iskeletli yapısı, yerli dokuma keten kumaşı ve gri rengiyle göz kamaştırıyor. Uzun ömürlü oturma süngerine sahip olan ürün; sağlam yapısıyla da dikkat çekiyor. Sırt minderlerindeki özel dikiş detaylarıyla evlerin vazgeçilmez parçası haline gelen Corner Flavia, rahat oturma imkânı sağlıyor. 60x195x75x120 yastıklı ölçüleriyle küçük evlere uyacak şekilde Ruum Store tarafından tasarlanan ürün, çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemelerle üretiliyor. Kolay ve zahmetsiz montaj olanağıyla gönülleri fetheden Corner Flavia Köşe Takımı, Ruum Store online mağazasında satışa sunuluyor.


Zarafeti ve Fonksiyonelliği Buluşturan Parça: Luke Modern Dekoratif Dresuar

Fonksiyonel tasarımı ve eşsiz aksesuar detaylarıyla yaşam alanlarının vazgeçilmezi haline gelen Luke Modern Dekoratif Dresuar, 2 çekmeceli ve 2 raflı yapısıyla maksimum depolama alanı sağlıyor. Evlere yeni bir soluk getiren ürün, gold kulp detaylarıyla ön plana çıkıyor. 90x40x92cm ölçüleriyle her eve uyum sağlayan Luke Modern Dekoratif Dresuar, özgün ve minimalist renk tonuyla gözleri kamaştırıyor. Uzun ömürlü yapısı sayesinde defalarca söküp takma işlemine rağmen deformasyona uğramayan ürün, çift oluklu mukavva koli içerisinde demonte olarak gönderiliyor. Ruum Store güvencesiyle, ruumstore.com adresinden kolaylıkla satın alınabiliyor.

Minimalist Şıklık: Press Ayakkabılık

Çok amaçlı yapısı ve geniş iç kapasitesiyle küçük evlere minimalist çözüm sunan Press Ayakkabılık, beyaz rengi ve siyah metal detaylarıyla göze çarpıyor. Evlere yenilik getiren Ruum Store tarafından demonte şekilde gönderilen ürün, kolay kurulum fırsatına sahip. 70x35x50 cm ölçüleriyle alandan tasarruf etme imkânı sunan Press Ayakkabılık, üst ve alt kısımdan oluşan modüler yapısı ve 5 adet askılığıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Evlere zarif dokunuş katan ürün, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayarak ruumstore.com adresinden satın alınabiliyor.


Her Eve Uyumlu Tasarımıyla Leni Çok Amaçlı Dolap

Küçük evlere depolama alanı kazandıran Leni Çok Amaçlı Dolap, 2 kapalı dolap ve 4 açık raftan oluşuyor. Modern ve şık tasarımıyla da göze çarpan Leni Çok Amaçlı Dolap, 50x29,6x135 cm ölçüleriyle alandan tasarruf ederek geniş depolama alanı sağlıyor. Yüksek ayak yapısıyla kolay temizleme fırsatı sağlayan ürün, siyah metal kulp detaylarıyla da yaşam alanlarına özel hava katıyor. Ruum Store güvencesiyle demonte olarak kargolanan ürün, kurulum şeması sayesinde yalnızca bir yıldız tornavida ve çekiç ile kolaylıkla kuruluyor.

Comments


bottom of page