top of page

Petrol Ofisi yeni reklam filmini yayınladı: “Gücümüz Onlarla”


Türkiye’de her geçen gün daha fazla ilgi gören, heyecan dolu anların yaşandığı kadın futbolunda Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarına sponsorluk desteği veren Petrol Ofisi Grubu, kadın futbolcuların potansiyellerine ve yaratabilecekleri etkiye vurgu yapmak üzere yeni reklam filmi “Gücümüz Onlarla”yı yayınladı.


Türk sporunun önde gelen kulüplerinden Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kadın futbol takımlarına verdiği destekle kadın futbolunda öncü bir rol üstlenen Petrol Ofisi Grubu, yayınladığı reklam filmi ile kadın futbolcuların saha içindeki itici gücü olarak “Gücümüz Onlarla” diyor.


Türkiye’nin enerji altyapı grubu Petrol Ofisi’nin TV, outdoor ve dijital kanallarda yayınladığı yeni reklam kampanyasında, sponsor olduğu Fenerbahçe Petrol Ofisi ve Galatasaray Petrol Ofisi kadın futbol takımlarının farklı iki takımla yaptığı maçlardaki zorlu anlar sırasıyla ekrana geliyor. Kadın futbolcular maçın kırılma anlarında formalarının göğsünde yer alan kurda dokunarak içlerindeki gücü açığa çıkarıyor ve zor anların üstesinden geliyorlar.


“Güç onlarda, gücümüz onlarla”

Futbolun “iyi” yanlarını ortaya koyan kadın futbolunun hem toplumların gelişimi hem de spor ekonomisinin sağlıklı ilerleyişi açısından çok önemli avantajlar sunduğunu söyleyen Petrol Ofisi Grup CMO’su Sinan Seha Türkseven açıklamasında, “Kadının güçlendirilmesine yönelik yatırımlarını artırmaya devam eden Petrol Ofisi Grubu olarak kadın futbolunun gelişimi için 2022 yılından bu yana Fenerbahçe ve Galatasaray kadın futbol takımlarına sponsor olarak destek veriyoruz. Fenerbahçe ve Galatasaray gibi iki büyük camiayla birlikte spordaki başarının yanında toplumsal farkındalık ve sosyal fayda için çalışmak bizim için çok değerli. Sponsorluk anlaşmamızın yanı sıra formalarında taşıdıkları Petrol Ofisi’nin simgesi “Asena” ile saha içinde de onları yalnız bırakmayıp onların itici gücü olduğumuzu vurguladığımız “Gücümüz Onlarla” reklam filmimizle de ülkemizde kadın futbolunun bilinirliğinin artmasına, bu sayede yeni kadın sporcuların yetişebileceği bir alan yaratmaya katkı sunmayı amaçlıyoruz.” diyor.


Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın reklam filmine linkten ulaşabilirsiniz.

Galatasaray Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın reklam filmine linkten ulaşabilirsiniz.


Künye:

Reklamveren: Petrol Ofisi Grubu

Reklamveren Ekibi: Sinan Seha Türkseven, Simge Gökalp Çakır, Sinem Tamtürk, Oya Deniz Yılmaz, Mina Demir

Reklam Ajansı: Punch BBDO

CCO: Ali Musa Paça

Genel Müdür Yardımcıları: Gülin Erdoğan, Koray Öztürk

Yönetici Kreatif Direktör: Erçin Sadıkoğlu

Kreatif Direktör: Tolga Özbakır

CSO: Yelda Aktuna

Müşteri Grup Direktörü: Aylin Acar

Müşteri Direktörü: Mirza Özgün

Yaratıcı Ekip Lideri: Kerem Çeteci, Yıldırım Çakmakçıoğlu

Reklam Yazarı: Esma Akalın

Art Direktör: Sena Karakaş, Sena Topaloğlu

Strateji: Beliz Atalay, Melisa Bakar

Grafik: Ozan Küme, Ömür Toğuçlu

Ajans Prodüktörü: Nurcan Habip Gök

Yönetmen & Yapım Şirketi: Kala Film / Alex & Steffen

Müzik: Jingle Jackson

Marka Prodüksiyon Danışmanı: Tolga Himmetoğlu

Medya Ajansı: PHD Media

Comments


bottom of page