top of page

PERYÖN'ün 31. kez düzenlediği İnsan Odağında Yönetim Kongresi için geri sayım başladı


PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) bu yıl 31’incisini düzenlediği İnsan Odağında YönetimKongresi, ‘100 Yüze İnsan’ temasıyla, 4-5 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Yurt içi ve yurt dışından alanında uzman pek çok ismin konuşmacı olarak katılacağı kongreye geri sayım başladı.


Bu yıl 4-5 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek kongrenin ana teması, Cumhuriyet’in 100. yılını onurlandıracak şekilde ‘100 Yüze İnsan’ olacak.

Bu kapsamda iki gün boyunca insanın farklı yüzleri, çalışma hayatının, insan kaynağı yönetiminin değişen trendleri ve sürdürülebilirlik gibi konuların ‘Gelişen İnsan’, ‘Yenilenen İnsan’ ve ‘Dijitalleşen İnsan’ başlıkları altında konuşulacağı kongre, Avrupa’nın alanında en büyük organizasyonu olma niteliğini taşıyor. İK teknolojileri alanındaki son gelişmelerin paylaşılacağı HR Tech oturumları ve HR Tech fuar alanının da yer alacağı kongreye Türkiye’den ve dünyadan pek çok uzman isim katılacak.


Vizyoner liderliğin da Vinci’si İstanbul’a geliyor

Merakla beklenen kongrenin ana konuşmacılarından ilki, dünyanın önde gelen kanaat önderlerinden Dr. Oleg Konovalov olacak. “Vizyoner Liderliğin Da Vinci’si” olarak bilinen, Marshall Goldsmith Thinkers50 Ödülü sahibi Dr. Oleg Konovalov, kongrede katılımcılara ‘Vizyoner İnsanlar Yaratmak’ konulu bir konuşma yapacak. Optimist Kitap tarafından yayımlanmış “Vizyonun Şifreleri” adlı bir kitabı bulunan Dr. Konavalov, kongre kapsamında okurları için kitabını da imzalayacak.


‘En İkonik Kadın Lider’ Dr. Kate Barker

Kongrenin yurt dışından gelen ikinci ana konuşmacısı ise inovasyon, insan ve teknoloji alanındaki gelişmeler konusunda dünya çapında bir otorite olarak tanınan Dr. Kate Barker olacak. Kongrede “İş Dünyasının Geleceği” başlıklı bir konuşma yapacak Dr. Barker, bu yıl “Sektöre Yön Veren En İkonik Kadın Lider” olarak seçildi. Dr. Barker, dünya çapında iş dünyasının geleceği konusunda ilk 10 isim arasında yer alıyor ve en etkili yönetim danışmanlarından biri olarak tanınıyor.

Ece Vahapoğlu ve Dr. Kerem Dündar sunacak

Ece Vahapoğlu ve Dr. Kerem Dündar’ın sunumuyla gerçekleşecek ve alanında uzman çok sayıda konuşmacının yer alacağı kongrede iki gün boyunca insan kaynağı yönetiminin ve çalışma hayatının en öncelikli gündemleri; sürdürülebilirlik, çeşitlilik, kapsayıcılık, çalışan bağlılığı, dijitalleşme, yapay zekâ-insan dengesi, etik, yeni çalışma trendleri, ücret yönetimi, yan haklar ve son gelişmelerin farklı sektörler üzerine etkileri gibi pek çok konu konuşulacak.


Sunay Akın ‘Tarih Boyunca İnsan’ı anlatacak

Sunay Akın’ın ‘Tarih Boyunca İnsan’ı anlatacağı ve Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamaları kapsamında sürprizlerin olacağı kongrede konuşma yapacak isimler arasında alanında uzman pek çok isim yer alıyor.


Firuzbay: ‘41 panelde 70’ten fazla alanında uzman konuşmacı yer alacak’

PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Taşcı Firuzbay, kongreyle ilgili şunları ifade etti:

“Kongremiz kapsamında iki gün boyunca ufuk açan konuşmacılar, heyecan verici başlıklar ve sürprizler eşliğinde bir araya gelecek, birlikte öğrenecek, yenilenecek, güncellenecek ve çalışma hayatının yarınını şekillendirmek üzere buluşacağız. Toplam 41 panelde 70’ten fazla alanında uzman konuşmacı yer alacak. ‘Odağım insan’ diyen tüm profesyonelleri ve geleceğin iş hayatına yön verecek gençlerimizi kongremize bekliyoruz. 4-5 Ekim’de buluşmak üzere.”


31. İnsan Odağında Yönetim Kongresi; ana sponsorlar Enerjisa Üretim, Han Spaces, Kariyer.net, Ticket Edenred; Gold sponsorlar Borusan Holding, Hi Doctor ve Turkcell, HRTech ana sponsorları Passgage ve Logo Yazılım ile birçok sponsorun destekleriyle gerçekleştiriliyor.


Kongre hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için: https://www.peryonkongre.com/Comments


bottom of page