top of page

Pazarlama İletişimcileri Derneği Yenilendi


Gelişen teknoloji, dönüşen insan ve kültürel adaptasyon üçgeni arasında sürekli olarak yenilenen pazarlama ve iletişimin dinamiklerini paydaşlarıyla ortak bir “zaman ruhu’na” entegre eden Pazarlama İletişimcileri Derneği yenilendi.


Sektör gelişmeleriyle birlikte çağın gereksinimlerine aynı anda adapte olma misyonuyla hareket eden Pazarlama İletişimcileri Derneği bu amaçla ismini, kurumsal kimliğini ve web sitesini yenileyerek bu yolculuğa başladı.


Pazarlama İletişimcileri Derneği Başkanı Burak Kılavuz, yenilenen konumlandırma ve misyonları hakkında şunları söyledi: “2023 yılının yarısını tamamlarken 17 yıldır faaliyet gösteren derneğimizin Sektörü tetikleyen tüm dinamiklerini kapsayan bir ekosisteme konumlanması ve bunlarla birlikte tüm yapısını değiştirmesi bizleri çok heyecanlandırıyor. Önümüzde sektörün ihtiyacı olan ve yaratıcılığın etki alanını dönüştürecek yeni ödül yapımızın lansmanı var ve bu konuda yoğun çalışmalarımız sürüyor. Tecrübemiz, işimize olan aşkımız ve yüksek etkimizle sürdürülebilir, dönüştürücü işler üretmeye devam edeceğiz.”

Comments


bottom of page