top of page

Pazarlama İletişimcileri Derneği, yeni yönetim kurulunu belirledi


Pazarlama İletişimcileri Derneği (PİD) 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü, dernek üyelerinin katılımıyla bluechip creative event ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, derneğin önceki dönem faaliyetlerinin değerlendirilmesinin ardından yeni dönem yönetim kurulu seçimi yapıldı.


Gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan oylama ile Yeni Dönem Yönetim Kurulu belirlendi. Önümüzdeki iki yıl boyunca dernek başkanlığını Burak Kılavuz üstlenecek. Başkan yardımcılığı görevlerini Elmas Özler, Yaşar Şeki ve Yaprak Yapsan; saymanlık görevini ise Bülent Garip yürütecek.


PİD 10. Dönem Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Burak Kılavuz- Standby / Başkan

Elmas Özler- bluechip creative event / Başkan Yardımcısı

Yaşar Şeki- Ceo Event / Başkan Yardımcısı

Yaprak Yapsan- Idecon Idea&Congress / Başkan Yardımcısı

Bülent Garip- Kırmızı Fikirler / Sayman


PİD 10. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Zuhal Gezer Demirci- Kayra Grup

Serhat Yazgan- Firmamentum

Tolga Artan- LuckyEye

Nilüfer Gürtekin Yalçınkaya- Lobby Marketing Group

Yeşim Ertürk- Hedef Direct


PİD 10. Dönem Denetleme Kurulu Asil Üyeleri

Fatih Türe- elli5 event

Mesut Özalp- Ekom Group

Coşkun Yeşilbaş- Diverseffect


PİD 10. Dönem Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri

Emre Çoroğlu- Taktx

Ali Serhat Demirel- DS Entegre

Murat Cem Alpay- Chippin


Pazarlama İletişimcileri Derneği 10. Genel Kurul Toplantısı’nda Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Burak Kılavuz, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi; “Kurumsal kimliğini bu yılın başında yenileyen Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin aktif bir üyesi olarak Geçmiş Dönem Başkanımız Elmas Özler ’den Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devraldığım için çok mutlu ve gerçekleştireceğimiz sektörel projeler için de oldukça heyecanlıyım. Yeni dönemde, değerli dernek üyelerimiz ve paydaşlarımızla sektörün gelişmesine katkıda bulunan öncü çalışmalar gerçekleştireceğimize olan inancım tam. Pazarlama İletişimcileri Derneği Ailesi’nin tüm fertlerine destekleri için teşekkür ederim.”Comments


bottom of page