top of page

Paribu’nun yeni reklam kampanyası yayınlandı: “Doğru yer Paribu”Paribu, kurulduğu günden bu yana, kendi sektöründe ve toplumsal fayda sağladığı farklı alanlarda yarattığı etkiyi “Doğru yer Paribu” reklam kampanyası ile anlatıyor. 5 filmden oluşan kampanya yayınlandı.

 

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, “Doğru yer Paribu” sloganı ile bugüne dek kullanıcılarında ve toplumda yarattığı etkiyi öne çıkarıyor. Aynı zamanda, kripto para dünyasına ilk adımı atanlar ile hâlihazırda orada olanlar için Paribu’nun “doğru yer” olduğuna dikkat çekiyor.

 

Paribu, kurulduğu günden bu yana, geleceği şekillendirme hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Yalnızca teknolojide lider bir konumda olmakla kalmayıp kültür sanat, spor ve sosyal sorumluluk alanlarında da değer ve fayda üretiyor. 6 milyondan fazla kullanıcısını merkeze alan Paribu, bu kampanya ile ürettiği değerlerin etkisini ve gücünü ortaya koyuyor. Teknolojinin, şeffaflığın, kolaylığın, sporun ve sorumluluk almanın gücüne değinen reklam kampanyası şimdi yayında.

 

“Doğru yer Paribu” kampanyasının 5 filmden oluşan reklam serisini Paribu’nun YouTube kanalından izleyebilirsiniz.Kommentare


bottom of page