top of page

MediaMarkt, "Eğitimle Daha İyiye" projesinin reklam filmini yayınladı


MediaMarkt, TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) ile bir araya gelerek, deprem bölgesindeki çocuklar için “Eğitimle Daha İyiye” projesine başladı. MediaMarkt, bölgedeki 24 bin çocuğa umut olacak bu anlamlı projeyi tüm Türkiye'ye duyurmak amacıyla bir reklam filmi hazırladı.


6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin hemen ardından bölgedeki en temel ihtiyaçlardan olan ısıtma ve enerji ihtiyacını karşılamak için ısıtıcılar, powerbanklar ve şarj aletleri olmak üzere toplamda 14 bin ürünü deprem bölgesine sevk eden MediaMarkt, felaketten etkilenen çocuklara yardım etmek, onlara bir gelecek kazandırmak ve eğitimlerine devam etmelerini sağlamak amacıyla TEGV ile birlikte “Eğitimle Daha İyiye” projesini hayata geçirdi.


Çocukların yaşadıkları travmayı aşabilmeleri, ve hayata dair umutlarını tazeleyebilmeleri için eğitimin gerekli olan motivasyon ve ilhamı sunacağını amaçlayan MediaMarkt, tam donanımlı 4 adet Ateşböceği Öğrenim Birimi’yle, 4 yıl boyunca depremden doğrudan etkilenmiş bölgelerdeki çocukların eğitim hayatlarına devam etmelerine katkıda bulunacak.


MediaMarkt’ın öncülüğünde ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliği ile gerçekleşen projenin reklam filminde, “Ahmetlerin, Ayşelerin, Zehraların birbirinden güzel hayalleri var; bizse bu yolda aracıyız“ cümlesiyle projenin hikayesini izleyenlere aktarıyor.Künye:

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

CD: Mesut Koçarslan, Serdar Güngör

Kreatif Grup Başkanı: Orkun Süslü

Yaratıcı Ekip: Hilal Erdem, Tuvana Artun, Aslı Tümer

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Marka Ekibi: Levent Tüker, Seçil Karbo, Ece Aydınalp, Yağmur Karabulut

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Onur Aydın, Yunuscan Hısımcıl, Kerem Kaya

Prodüksiyon Ekibi: Nilay M.Ciğit, Mert Adabaş

Optimizasyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir

Yönetmen: Canbert Yerguz

Prodüksiyon Şirketi: Ptot Films

Seslendirme: Yetkin Dikinciler

Müzik: Elec-Trip Jingles

Post-Prodüksiyon: Roots

Reklamveren: MediaMarkt Türkiye

Reklamveren Temsilcileri:Tolga Ünvan, Banu Yolcu, Tuğba Kurnaz, Hazal Er, Ada Çavdarlı, Ercan Özcan, İbrahim Akcan, Elif Kortan Sönmez, İzem Yağlıoğlu, Beyza Narin

Comments


bottom of page