top of page

Mavi ve Kıvanç bu sefer “Çok Olmak Lazım Bazen” dediMavi ve Kıvanç Tatlıtuğ, “Çok Olmak Lazım Bazen” isimli reklam kampanyasıyla yeni sezonu açtı. Film en sevdiğin ‘O Mavi Jean’in, kendini aşmak, yeni şeyler denemek ve bambaşka bir yönünü açığa çıkarmak istediğin o anlarda, cesaretlendiren gücünü vurguluyor. Kıvanç’a başrolde Mavi’nin yeni Classic Denim serisi eşlik ediyor. Her anı bugünün klasik ve zamansız jean dünyasını yaşatan reklam filmi, Kıvanç’ın her zamanki “efsane” enerjisi ve  Emir Taha’nın “Uzak Dur” isimli şarkısı eşliğindeki keyifli dans sahneleriyle dikkat çekiyor.

 

Reklam, Kıvanç’ın uzun metraj bir film setinde geçer. Epik bir dans sahnesi çekilecektir ve ayak hareketleri için dublör görevlendirilmiştir. Kıvanç; klasik jean’i, zamansız beyaz tişörtü ve bomber ceketini üstüne geçirdiği ve “Tam Bir Mavi Klasiği” içinde hissettiği o anda dublörün yerine geçmeye karar verir. Sahneye çıkarak dans performansıyla herkesi büyülediği ve harekete geçirdiği “çok olmak lazım” anları ortaya çıkar. 


Yeni reklam kampanyasıyla ilgili düşüncelerini aktaran Kıvanç Tatlıtuğ şunları söyledi: “Benim için Mavi hayatımın klasiği. 14 yıldır heyecanı hiç azalmadan sürdürdüğümüz birlikteliğimize bir yenisini daha eklemiş olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hepimizin bazen bizi harekete geçiren ve hayatımızı değerli kılan o anlara ihtiyacı var. Jean’in hissettirdiği özgürlük duygusu ise, düşünmeden adım atma cesareti veriyor.”

 

Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, 33 yıldır tutkuyla en iyi jean’lerin peşinde olduklarını söyledi ve ekledi: “Yeni sezonumuzda Mavi Classic Denim’in zamansız dünyasını yansıtan gerçek bir jean filmi yapmak istedik ve ’Çok oluyoruz’ söylemimizi yeni dönemine taşıdık. Mavi’nin ’çok olması’ artık herkes tarafından bilinen bir gerçek. Şimdi ise izleyiciyi kendi ’çok olduğu’ anlara davet eden bir hikaye anlatıyoruz. Kıvanç ile iş birliğimizin 14’üncü yılında 20’nci filmimizi çektik.”

 


Künye:

Marka: Mavi

Reklamın Yıldızı: Kıvanç Tatlıtuğ

Kreatif: und creative shop

Yönetmen: Can Pehlivanlı

Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan

Müzik: Emir Taha - Uzak Dur

Koreografi: Ekin Bernay

Süre: 50 sn.

 

Comments


bottom of page