top of page

Little Caesars Pizza Türkiye’nin yeni reklam kampanyası yayınlandı


Little Caesars’ın zorlu ekonomik koşullara, sürdürülebilir bir fiyat politikası değişikliği ile yanıt verdiği reklam kampanyası tüm mecralarda yerini aldı.


Little Caesars Pizza Türkiye CMO’su Pelin Çiftçioğlu, hazırlanan üç filmle marka hikayesinin yeniden yazıldığı yeni döneme ilişkin mesajların müşteriye en açık ve eğlenceli biçimde verildiğini söyledi. Çiftçioğlu, “Little Caesars Türkiye’nin yeni dönemiyle ilgili stratejiyi müşteriye en iyi şekilde anlatmanın stratejinin kendisi kadar önemli” olduğunu belirterek, bu dönemin iyi pazarlama uygulamalarına örnek teşkil edeceğini söyledi.


Little Caesars Türkiye’nin, Ağustos 2023 itibarıyla ATL ve sosyal medya alanındaki tüm çalışmalarını yürütmeye başlayan McCann İstanbul’un CEO'su Elifsu Tufan Serin de “Little Caesars ekibiyle ilk görüştüğümüz andan itibaren enerjilerimiz tuttu ve çok hızlı bir şekilde çalışmaya başladık. Little Caesars büyük bir değişim yaratmak ve bu değişimin bileşenlerini müşterisine en basit şekliyle anlatmak istiyordu. ‘Aklına ne gelirse gelsin Little Caesars yersin’ kampanyamız üç filmi ile bunu anlatan son dönemde yapılan en lezzetli işlerden biri oldu” dedi.


Reklam filmleri:


Künye:

Reklamveren: Little Caesars Pizza Türkiye

Reklamveren Yetkilileri: Banu Arıduru (CEO), Pelin Çiftçioğlu (CMO), Elifcan Atasoy (Satış ve Pazarlama Müdürü), Mehmet Günden (Dijital Pazarlama & E-Ticaret Müdürü), Erdi Görgün (Art Director), Ayşe Akar (Kalite ve Ar-ge Müdürü), Yüce Şahinel (Marka ve İletişim Birim Yöneticisi), Adem Soydan (Raporlama Uzmanı), Merve Arabacı Demirkalp (Kalite ve Yönetim Sistemleri Uzmanı)

Reklam Ajansı: McCann Istanbul

Reklam Ajansı Ekibi: Elifsu Tufan Serin (CEO), Funda Hergül Akın (Head of Business Leadership), Emir Yüksel (Yönetici Kreatif Direktör), Sezengül Keleş, Barış Deniz, Nilay Demir, Uğur Can Usoğlu (Kreatif Ekip), Begüm Yurtsever, Kübra Kazal (Müşteri İlişkileri), Merve Evirgen (Sosyal Medya Ekibi), Çağla Keskin (Stratejik Planlama), Zeynep Doğu (Prodüksiyon Direktörü), Gökhan Şit (Grafiker)

PR Ajansı: TIME Public Relations

Prodüksiyon Şirketi: Anima

Yönetmen: Engin Erden

Müzik: 3K1A

Comments


bottom of page