top of page

Kotex Türkiye'den Cumhuriyet'in 100. yılına özel belgesel: "Denizde 100 Kadın"Cumhuriyet'in 100. yılında Cumhuriyetin Kızları projesiyle Türkiye'nin her köşesinden gelen ve daha önce hiç denizle buluşmamış kadınları yelken yarışlarına hazırlayan Kotex Türkiye, projeyi bir belgesel haline getirdi. Kadınların denizleri, rüzgarları, önyargıları hep birlikte aşmasının hikayesini konu edinen "Denizde 100 Kadın" belgesel filminin ilk gösterimi, Feriye'de düzenlenen lansmanda yapıldı.


Belgesel, hayalin ve umudun hikayesini anlatıyor

#İsterseYapar diyen Kotex Türkiye'nin Cumhuriyetimizin 100. yılında hayata geçirdiği Cumhuriyetin Kızları projesi, kadınların başarılarıyla ses getirdi. Projenin bir parçası olan 100 kadın, Gelecek İçin Yelken Açıyoruz ekibine katılarak denizle buluştu; yarışlara katıldı, denizleri aştı, ödüllere ulaştı. Kotex, bu umut hikayesini herkes öğrensin diye projeyi bir belgesel haline getirdi.


"Denizde 100 Kadın" filmi, Blu TV ve Kotex YouTube kanalında yayına girdi

Mor ve Ötesi'nin "Hayalin, umudum olsun. İstersen yaparsın" diyerek söz ve müziğiyle katkıda bulunduğu, kadınların azim ve başarı hikayelerini konu edinen filmin seslendirmesini Melisa Sözen üstlendi. Kadınların önyargıları birlikte aşmasının hikayesini konu edinen "Denizde 100 Kadın" belgeseli, Blu TV ve Kotex YouTube kanalında izleyiciyle buluştu.


Komentarze


bottom of page