top of page

Kiğılı yeni reklam filmini yayınladı: “Kiğılı’dasın Rahatsın”


85 yıllık marka DNA’sını koruyarak, özünü kaybetmeden bugüne hatta geleceğe taşımak amacıyla deneyim ve uzmanlığını, yıllandıkça gençleşen dinamizmi öncelikli logosuna taşıyan Kiğılı, Reklam filminde rahatlık ve özgüven kavramına odaklandı. Filmde Kapsayıcı yaklaşımını da vurgulayan Kiğılı, farklı tarz, karakterler ve yaşların yanında fiziksel görünüm olarak da birbirinden farklı erkekleri bir araya getirdiği filmde hayatın her anında kendi tarzını, özgüvenle yansıtan erkeklere “Kiğılı’dasın Rahatsın” dedirtiyor.


Kiğılı dönüşümünü dikkat çekici ve akılda kalıcı bir şekilde gözler önüne sermek için We İstanbul’un tasarladığı, 360 derece kampanyanın merkezine, ünlü şarkıcı Edis’in “Çok Çok” adlı popüler şarkısını alıyor. Kampanyanın reklam filminde, Kiğılı’nın sunduğu her ana ve herkese uygun kombin çeşitliliği, dinamik bir şehir akışına dönüşüyor. Şehir hayatında farklı anlardan yola çıkan filmde, düğün gibi özel günlerle özdeşleşen Kiğılı, renkli ve fark yaratan yeni duruşunu bir düğün anında bile gösteriyor.Künye:

Reklamveren: KİĞILI

Reklamveren Temsilcileri: İlkay Keleş, Nurdan Davutoğlu, Ertuğrul Sezer, Yaşar Engin Ayan, Begüm Kocaman, Ayşem Başhan, Metehan Özel, Tuğçe Aydıner

Reklam Ajansı: WE

Co-founders: Ayşe Aydın, Taflan Yörük

Kreatif Direktörler: Cem Bilgi, Melik Atalay, Serhat Varan

Kreatif Ekip: Erdinç Erdoğan, Rahman Yıldız, Emre Kıvrak, Kerem Aydın, Merve Oğuz

Müşteri İlişkileri: Meltem Şuekinci, Çiğdem Ayın

Stratejik Planlama Direktörleri: Selin Aktaş, Merter Balcı

Ajans Prodüktörleri: Uğur Egemen İres, Erdem Oflaz

Grafiker: Halil Öter

Prodüksiyon Şirketi: Riders

Yönetmen: Hami Özkan

Müzik: 3K1A MUSIC

Kurumsal İletişim Ajansı: ÜNİTE Edelman

Marka İletişim Stratejisti: Co Entegre Kurucu Stratejist – Canan Pehlivanoğlu Öke

Comments


bottom of page