top of page

Kalyon Holding, Cumhuriyet'in 100. yılını kutluyor


Kalyon Holding, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını “Vatan, Kutsal Emanet...” reklam filmi ile kutladı. Atatürk’ün önderliğinde, kanla ve inançla kurulan Cumhuriyetimizi ilelebet korumanın yegâne yolunun, ekonomide güçlü bir ülke olmaktan geçtiği vurgulanan filmde, Holding’in imza eserlerinden bahsedilerek; “kutsal emanet” şeklinde ifade edilen vatan için var güçle çalışılmaya devam edileceği vurgulandı.


Yaklaşık 80 yıldır, Türkiye’nin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına sürdürülebilir değer katma amacıyla pek çok farklı sektörde faaliyetlerini yürüten Kalyon Holding, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını “Vatan, Kutsal Emanet...” reklam filmi ile kutladı.


Reklam filminde Kalyon Holding’in; Ulu Önder Atatürk’ün “Siyasî, askerî zaferler ne kadar büyük olursa olsun, ekonomik zaferlerle taçlandırılmazlarsa kazanılacak başarılar yaşayamaz ve sürekli olamaz” vizyonunu, havada, karada, denizde faaliyette bulunduğu her alanda sürdürme kararlılığıyla, ülkemize kazandırdığı imza eserlerinden bahsedildi.


Holding’in, Atatürk’ün, en büyük hazine olarak gördüğü Anadolu topraklarının güneşini enerjiye dönüştürdüğü; “İstikbal göklerdedir” çağrısının İGA ile taçlandırdığı, milli dava olarak gördüğü sanayileşmeye Kalyon PV ile yanıt verdiği, geleceği emanet ettiği gençlere Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin kapılarını açtığı belirtilen filmde, kutsal emanet şeklinde ifade edilen vatan için var güçle çalışılmaya devam edileceği vurgulandı.Künye:

Reklam Ajansı: Kalyon Holding İletişim Grup Başkanlığı-Marka Yönetimi Müdürlüğü

Kreatif Ekip: İrem Öktem / Cumhur Omay / Yakup Zağlı / Dilşah Uysal / Pınar Kılınç / Bünyamin Meriç / Osman Ersin Topaloğlu / Enes Şimşek / Tuğrul Gültepe

Müzik: Güfte ve beste: Mehmet Kalyoncu

Düzenleme: Esin Aydıngöz

Genel Sanat Yönetmeni: Kerem Esemen

Orkestra Şefi: Esin Aydıngöz

Orkestra: İstanbul Film Müzikleri Orkestrası

Eser’in adı: Emanet Sözü ve Müziği


Comments


bottom of page