top of page

Kale, teknoloji ve tasarımı yeni mobilya markası "Livi"de buluşturduKale, yapı grubundaki 66 yıllık üretim tecrübesini, teknoloji ve tasarım gücünü yansıttığı, yeni mobilya markası Livi’yi tanıttı. Teknoloji ve inovasyonu tasarımla birleştiren, mimarinin vazgeçilmez malzemesi Kalesinterflex’ten geliştirilen Livi, zamansız tasarımı, sofistike stil ve üstün özellikleriyle, yaşam alanlarında fark yaratmayı hedefliyor.


İnsan, teknoloji ve tasarımı merkezine alarak geliştiren Livi markası, masadan sehpaya, konsoldan sandalyeye kadar iç ve dış mekanlardaki ürün gruplarında yer alarak, mekanlarda bütünsel bir görünüm sunuyor. Dünya çapındaki pek çok ödülün sahibi ünlü tasarımcıların da imzasının bulunduğu, uzun ömürlü tamamlayıcı mobilya koleksiyonunda bulunan tüm alternatifler, yaşam alanlarına yalın ve şık bir yorum getirirken, üretimindeki teknolojik detaylar ise kullanım avantajı sağlıyor.


Estetik, şık, modern ve Akdeniz esintileri ile stil sahibi kullanıcılara hitap eden Livi, zengin yüzey seçenekleri ve her tarza uygun kişiselleştirilebilir kombinasyon alternatifleri ile farklı zevk ve ihtiyaçlara ideal çözümler sunuyor. Odağına aldığı zarafet temasını konforla buluşturan Livi, doğanın enerjisinden aldığı ilhamla sade ve fonksiyonel yüzeylerle, modernliği doğallıkla bir araya getiriyor.


Porselenin gelebileceği en estetik nokta

Kale, mimarinin vazgeçilmez malzemelerinden biri haline gelen Kalesinterflex’e yepyeni bir bakış kazandırarak, porselen plakayı alışılmışın dışındaki alanlara taşıyor.

Kalesinterflex’in üstün özelliklerine sahip, yenilikçi tasarımın ve teknolojinin buluşmasıyla ortaya çıkan yeni mobilya markası Livi’de; Kalesinterflex’ten aldığı kırılmaya dayanıklı, çizilmez, kolay temizlenebilir yapısı ve özel laminasyon uygulaması sayesinde tüketicilerin tüm beklentilerine cevap verebilecek özelliklerle donatıldı.


Rafine bir zevk, modern hatlar ve incelikle yaşam alanlarına anlam katmak isteyenlere kapı aralayan Livi; çok çeşitli yüzey, boyut, renk skalası, mat alternatifleri ve lamine yapısıyla her tarza uygun kombinasyon sunuyor. Leke tutmayan, çizilmeyen, güneşte solmayan, sıcaktan etkilenmeyen, ultra hijyenik ve kolay temizlenen yüzeyiyle ömürlük detayları tarz sahibi dokunuşlara dönüştürüyor.


Modernliğin doğallıkla buluştuğu estetik ve sürdürülebilir bir yaşam

İşlevsellik ve estetik arasında benzersiz bir denge sunan Livi, her alanla uyumlanabilen sürdürülebilir parçalarıyla herkesi kendine ait bir yolculuğa çıkarıyor. Dokunduğu her mekanın ruhunu öne çıkaran, odağına aldığı zarafet temasını konforla buluşturan Livi, stil sahibi yaşam alanlarını ideal parçalarıyla buluşturuyor. Yüksek leke ve çizilme direnci, kolay temizlenme avantajı, uzun ömürlü yapısı ve daha birçok özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü yeniliğini koruyor. Livi mobilyaları hijyenik ve dayanıklı yapısıyla evlerin yanı sıra mağaza, hotel, cafe ve restoran gibi alanlarda da güvenle kullanılabiliyor.

 

Ödüllü tasarımcıların imzası taşıyan ürünler

Dünya çapındaki pek çok ödülün sahibi Artful Design Studio kurucuları Ece Yalım ve Oğuz Yalım, fonksiyonel ve zamansız iki özel parçayı Livi için tasarladı. Palm ve Plate, göz alıcı dizaynları, özel işlenmiş detayları ve hassasiyetle düşünülmüş fonksiyonlarıyla bir masadan çok daha fazlasını sunuyor.

Comments


bottom of page