top of page

Kahve Dünyası'ndan yeni kahve deneyimi: özel seri kahveler


“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, hazır kahve çeşitlerini yenilikçi bir seriyle kahve tutkunlarıyla buluşturuyor. Cappuccino ve Cafe Latte’den oluşan Kahve Dünyası Özel Seri Kahveleri ile her yerde ve istediğiniz anda barista elinden çıkmışçasına lezzetli kahveler hazırlamak artık çok kolay ve keyifli.


Kahve Dünyası kahve severlere özel seri hazır kahve çeşitleriyle nitelikli bir kahve deneyimi vadediyor. Espresso bazlı Kahve Dünyası Özel Seri Kahveleri’nde yüzde 100 Arabica kahve çekirdeklerinin üstün kalitesi ve Kahve Dünyası’nın kahve uzmanlığıyla harmanlanmış reçeteleri buluşuyor. Kahve tutkunlarının evde, ofiste, okulda kısacası diledikleri her yerde kolayca hazırlayabilecekleri Kahve Dünyası Özel Seri Kahveleri’nde Cappuccino, Cafe Latte, Karamelli Cafe Latte ve Vaniyalı Cafe Latte seçenekleri yer alıyor.


Kahve Dünyası Özel Seri Kahveleri’nin Cafe Latte serisinin her yudumunda kıvamlı yoğun süt ile espressonun buluştuğu özgün lezzet hâkimken, Karamel ve Vanilya Aromalı Cafe Latte’ler ise tatları ile dikkat çekiyor. Seride yer alan Cappuccino ise barista elinden çıkmışçasına bol köpüklü tam kıvamında bir kahve deneyimi vadediyor. Barista uzmanlığıyla hazırlanan yeni Kahve Dünyası Özel Seri Kahveler, Kahve Dünyası buluşma noktalarının yanı sıra büyük zincir marketlerde ve e-ticaret sitelerinde de kahve severleri bekliyor.Comments


bottom of page