top of page

Kızılay Maden Suyu, yeni aromalı ürünlerini sunduTürkiye'nin önde gelen içecek markalarından Kızılay Maden Suyu, maden suyu tutkunları için heyecan verici yeni lezzetler ile geliyor. Kızılay Maden Suyu, karpuz-çilek, ananas-mango, elma, nar ve limon gibi birbirinden lezzetli çeşitlerin bulunduğu aromalı serisine cool lime, berry hibiskus, guava ve nar aromaları içeren yeni ürünlerini de ekliyor. 317 mg/L ile Türkiye’nin en zengin magnezyum oranına sahip Kızılay Erzincan kaynağından üretilen aromalı ürünler, yaz sıcaklarından ve koşuşturmalardan bunalanlara da ferahlık ve zindelik vadediyor.


Kızılay Maden Suyu’nun yenilikçi yaklaşımıyla hazırladığı aromalı ürünleri, doğanın zengin minerallerini ve eşsiz lezzetleri bir araya getiriyor. Koruyucu içermeyen, her biri özenle seçilmiş doğal aromalarla zenginleştirilen ve %100 pancar şekeri ile hazırlanan Kızılay Aromalı ailesi, içenleri doğallık ve lezzet yolculuğuna çıkarıyor.


Ferahlığın, zindeliğin ve lezzetin kaynağı, Kızılay Aromalı

Lezzetli aromaları ve zengin mineralleri ile ferahlık sunan Kızılay Aromalı, farklı damak zevklerine de hitap ediyor. Limon, mandalina, karpuz-çilek ve elma gibi sevilen meyve aromalarının yanı sıra, guava, karadut-frenk üzümü ve mango-ananas gibi tropik lezzetleri keşfetme imkânı da sunuyor. Misket limonu-nane’den oluşan cool lime ve kırmızı meyveler ve hibiskus’tan oluşan berry hibiskus ise Kızılay Aromalı ürünlerinin en sevilen yeni lezzetleri arasında yerini alıyor.


 

Comments


bottom of page