top of page

Kıvanç Tatlıtuğ, Blade deodorantın marka yüzü oldu


Erkek deodorant pazarının markalarından Blade deodorantın yeni marka yüzü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Kapsamlı tüketici araştırmaları ve Evyap’ın AR-GE merkezinde yürütülen bilimsel çalışmalarıyla kendisini her daim yeni dünyanın ihtiyaçları doğrultusunda güncel tutan Blade deodorant, 6 farklı seçeneği ile ter kokusunun engellenmesine yardımcı oluyor. Cool Fresh, Green Dream, Self Confidence, Mountain Fresh, Marine Fresh ve Deep Chill kokularıyla gün boyu ferahlık hissi veren Blade deodorant serisi, aktif hayatın kesintisiz devam etmesini sağlıyor.

 

Dünya Standartlarında Bir İş Birliği

Blade deodorantın, “İyi Kokmaya Blade Yeter” sloganı ile başlattığı yeni kampanyasının yüzü ünlü ve başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Reklam filmi senaryosunda, Tatlıtuğ’un oyuncu olmasının getirdiği tempolu iş hayatının yanı sıra sporla gelen aktif yaşamına Blade deodorantın ferah kokuları ile gönül rahatlığıyla devam edilebileceğini gösteriyor. Reklamda; hayatın bir mücadele olduğu, yeni maceralara koşmaya hazırlanırken Blade deodorantın her zaman yanımızda olduğunun altı çiziliyor.

  

Blade deodorantın, erkek deodorant kategorisinde iddialı ve başarılı bir şekilde ilerlediğini ifade eden Evyap Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Lideri Zeynep Kalkandelen Kırateli, bu yeni ve heyecanlı iş birliği için şunları söyledi: “Blade markamızı 2022 yılında relanse etmemizin ardından markamız, erkek deodorant pazarında önemli başarılar elde ederek güçlü bir konuma yerleşmeyi başarmıştır. Şimdi milyonların severek takip ettiği, bizim de şirket değerlerimizle uyuştuğuna inanadığımız Kıvanç Tatlıtuğ iş birliğimizle iddiamızı pekiştirmeyi hedefliyoruz. Reklam filminde de bu iddiamızı Tatlıtuğ’un hayatından anları yansıtmaya çalıştığımız sahnelerle gösteriyoruz. Ekip olarak bu kampanyaya ve Kıvanç’a çok güveniyoruz, reklam filmini yayınladığımız andan itibaren çok güzel dönüşler aldık, umarız tüketicimiz de beğenir.”Künye:

Reklamveren: Evyap (Blade Deodorant)

Reklamveren Yetkilisi: Özlem Esen, Zeynep Kalkandelen, Bahar Yetkin, Ceylin Tetik

Yaratıcı Ajans: TBWA İstanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Grup Kreatif Direktörü: Mesut Koçarslan

Kreatif Direktör: Serdar Güngör

Kreatif Grup Başkanı: Sungun Çalışkan

Yaratıcı Ekip: Utku Gümüş

Genel Müdür: Tuğyan Çelik

Genel Müdür Yardımcısı: Ömer Üstündağ

Grup Marka Direktörü: Levent Tüker

Marka Ekibi: Seçil Karbo, Ece Aydınalp, Ali Kerem Kaya

CSO: Toygun Yılmazer

Strateji Grup Direktörü: Onur Aydın

Strateji Planlama Direktörü: Yunuscan Hisimcil

Strateji Planlama Ekibi: Elif Sayın

Prodüksiyon Ekibi: Nilay Meltem Ciğit, Mert Adabaş

Optimizasyon Ekibi: Neslihan Gücüm, Gözde Bilir

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Serdar Dönmez

Post Prodüksiyon: Roots

Seslendirme: Hakan Akay

Müzik Yapımı: Jingle Jackson/ Emre Irmak

İletişim Ajansı: L’Appart İstanbul

コメント


bottom of page