top of page

İtalya'nın sembolik moda markası Sisley, Türkiye pazarına geri dönüyor


50 yılı aşkın bir süreyi kapsayan geçmişiyle Sisley, premium koleksiyonlarıyla Türkiye'deki moda tutkunlarını büyülemeye hazırlanıyor. Türk moda dünyasına yönelik heyecan verici bir yolculuğun başlangıcını yapacak olan Galataport AVM ve Bursa Downtown AVM’de ilk mağazalarını Ekim ayı itibariyle açıyor.


Kalite ve moda konusundaki bağlılığıyla tanınan Sisley, büyümeye Türkiye'de devam ediyor. Şık ve çağdaş tasarımları bir araya getirme vizyonuyla yola çıkan marka, dinamik ve moda odaklı Türk pazarına mükemmel bir uyum sağlıyor. Sisley, güçlü bir kimlikle karakterize edilen, prestijli lokasyonlarda yer alan satış noktalarıyla, Türkiye’de varlık göstermeye odaklanan bir ticari strateji izliyor.


Galataport: Zarafet Deniziyle Buluşuyor

İstanbul'un kalbi, prestijli Galataport AVM’de ilk Sisley mağazasını karşılayacak. Boğaz kıyısında bulunan Galataport AVM, Sisley'nin sofistike koleksiyonları için mükemmel bir zemin oluşturarak, şehrin canlı enerjisi ve muhteşem deniz manzarası ile eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.


Bursa: Miras ve Stil Şehri

Heyecan, Sisley'in tarih kokan Bursa şehrinde ikinci mağazasını açmaya hazırlanmasıyla devam ediyor. Sanata olan zengin kültürel mirası ve sanatsal anlayışıyla tanınan Bursa, Sisley'in çeşitli ve moda bilincine sahip bir kitle ile iletişim kurması için ideal bir ortam sunuyor.


Boyner Seçili Mağazalarda

Sisley'nin özenle seçilmiş koleksiyonları, ülke genelindeki Akasya AVM, İstinyepark AVM ve Emaar AVM Boyner mağazalarında da satışa sunulacak, böylece daha fazla moda tutkunu Sisley'in koleksiyonlarını keşfedebilecek.


Comments


bottom of page