top of page

Gökhan Ünver, Pazarama'nın reklam yüzü oldu


Türkiye İş Bankası iştiraki Pazarama, e-ticaret sektöründeki iletişim adımlarına yeni reklam filmi ile devam ediyor. Süper Çekiliş’ten Pazarama Cüzdan’a kadar onlarca avantajı alışveriş severlere sunan Pazarama, renkli kimliğini yansıtan reklam filmi için Komedyen Gökhan Ünver ile el sıkıştı. Sosyal medyadaki eğlenceli içerikleri ve stand-up performanslarıyla milyonları güldüren Ünver, şimdi de Pazarama için kamera karşısına geçti.


Ünver, Pazarama dünyasının geniş ürün gamının öne çıkarıldığı reklam filminde birbirinden farklı karakterlere bürünerek eğlenceli görüntülere imza attı. Filmde; “Aradığın her şey alışverişin süperi Pazarama’da!, Pazarama Cüzdan’la Pazarama’daki ilk alışverişinde %10 her alışverişinde %2 PazaramaPuan fırsatını kaçırma!” ifadeleriyle kampanyadan bahsedildi.

Ayrıca dünyaca ünlü Felicita şarkısı da hem reklam filmine hem de radyo iletişimine uyarlandı.


1980’lerin dillerden düşmeyen şarkısı, Pazarama’nın yeni reklam kampanyasındaki dinamizmi birebir yansıtırken şarkının melodisi de yıllar sonra tekrar hafızalara kazınacak gibi görünüyor.

Pazarama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak “Pazarama olarak ülkemizde e-ticaret sektörünün gelişimine ve zenginleşmesine katkı sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri platformumuzdan sunarak kendileri ile yol arkadaşı olmak istiyoruz. Bu hedefimizi, Gökhan Ünver ile keyifli bir filmde buluşturduk. Gökhan’ın enerjisi ve renkli kişiliğinin Pazarama ile uyumu sayesinde mesajlarımızı güçlü bir şekilde filme yansıttık.” dedi.

Pazarama’nın reklam filminde yer almaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Gökhan Ünver, “E-ticaret artık bir alternatif değil alışverişin bizzat kendisi. Benim için de günümüz mobil dünyasında alışveriş, zaman kaybetmeden ve mağaza turu yapmadan tek tıkla yaptığım bir şey. Sektörün yeni ama bir o kadar da güçlü oyuncusunun reklam filminde yer almak çok keyifliydi. Pazarama’nın kendisi gibi çok dinamik, çok renkli ve avantajlardan bahsettiğimiz bir film çektik” dedi.


Online alışverişin yanı sıra, hayatın her anında kullanılabilecek finansal hizmetler ve servisler sunan Pazarama’nın avantajlı dünyasına, Pazarama mobil uygulamasından ya da Pazarama.com’dan ulaşabilirsiniz. #SanaBanaPazarama #AlışverişinSüperiKünye:

Reklamveren: Pazarama Reklamveren Yetkilileri: Tuna Canatar, Zeynep Gürsan, Aydan Güngör, Sedef Kömürcü

Reklam Ajansı: WE

Co-founders: Ayşe Aydın, Taflan Yörük

Kreatif Direktör: Cem Bilgi, Melik Atalay

Creative Integration Director: Serhat Varan

Kreatif Ekip: Erdinç Erdoğan, Rahman Yıldız, Emre Kıvrak, Ozan Ateş, Kerem Aydın, Merve Oğuz, Engin Turan

Müşteri İlişkileri: Meltem Şuekinci, Nihan Şahin, Ayşenur Coşkun

Sosyal Medya Ekibi: Duygu Ersoy, Batuhan Ayvaz

Stratejik Planlama: Merter Balcı

Ajans Prodüktörü: Uğur Egemen İres, Erdem Oflaz

Grafiker: Emin Can Sayar, Halil Öter

Prodüksiyon Şirketi: Yapar İstanbul

Yönetmen: Sedat & Umut

Müzik: 3K1A MUSICComentários


bottom of page