top of page

Futbolcu Harry Kane, Skechers Futbol’un marka elçisi seçildi


Spor giyim markası Skechers, futbol alanındaki ilk modeli SKX_01 kramponlarıyla futbol dünyasına merhaba dedi. Skechers ilk kez çıkardığı futbol koleksiyonunda yer alan kramponlarını dünyaca ünlü futbol takımı FC Bayern Münich’in yeni transferi Harry Kane ile duyurdu. Harry Kane, Skechers ile ömür boyu küresel bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşmaya göre iki kez İngiltere'de Yılın Oyuncusu seçilen ve Premiere Lig Altın Ayakkabı ödülünün sahibi Harry Kane, Skechers kramponlarının lansman süreci boyunca başrol oynayacak. Aynı zamanda Skechers Futbol’un marka elçisi seçilen Harry Kane, Münich’teki ilk Bundesliga maçına Skechers kramponlarıyla çıktı.


SKX_01 kramponunun maskesiz versiyonunu ilk kez giyen Harry Kane, "Bu kesinlikle kariyerimde bir geçiş zamanı ve tam da büyük bir adım atarken Skechers'la sözleşme imzaladığımı duyurmaktan büyük heyecan duyuyorum" diyerek Skechers ile başarmak istediği her şeye sahip olduğunu belirtti.


Skechers’ın yeni kramponuna beğeni yağmuru...

Futbol dünyasının 67 milyon takipçisiyle en büyük sosyal medya hesaplarından biri olan 433, Harry Kane’in Skechers giydiği bir fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafta kramponun üzerinde yer alan tarih öne çıkarıldı. Böylece takipçiler arasında bu tarihin neye işaret ettiği ile alakalı konuşmalar gündem haline geldi. İş birliğinin lansman tarihinin yazdığı krampon fotoğrafı 2,3 Milyon beğeni aldı.


コメント


bottom of page