top of page

Filli Boya, yeni reklam filmini yayınladı


Filli Boya, yılın renklerini içeren Yansıt paletini, 6 filmlik bir reklam kampanyasıyla tüketicilerin beğenisine sundu. Filli Boya ‘2023 Yansıt Renk Paleti, Arizona Çöllerinden Bozcaada’ya, Kızıldeniz’in mercanlarından And Dağları’na dünyanın renklerini duvarlarla buluşturuyor. “En Güzel Boya Filli Boya” temalı filmlere, Nil Karaibrahimgil’in bestesi ve sesi eşlik ediyor. ‘’Dünyanın rengi Filli Boya’da’’ mesajlı kampanya, ATCW imzasını taşıyor.


Binlerce renkten oluşan renk yelpazesiyle hizmet veren Filli Boya, tüm trendleri belirleyen renk paleti hazırlıyor. 2023 yılına özel palette anahtar renk olarak mercanın özel bir tonu olan Kıvılcım yer alıyor. Tek bir renk önermek yerine seçme özgürlüğü tanıyarak paleti zenginleştiren Filli Boya, 6 farklı rengi dekorasyon tutkunlarına sunuyor. Filli Boya, Yılın Renk Paleti ile renk trendlerini yaşamlarına taşımayı, dekorasyonu zenginleştirmeyi, kendi içinde uyumlu renkleri bir araya getirip doğru renk kombinleri için ilham vermeyi hedefliyor.


Künye:

Marka: Filli Boya

Reklamveren: Betek Boya A.Ş. Reklamveren Temsilcisi:

Reklam Ajansı: Ali Taran Creative Workshop Yaratıcı Ekip: Ali Taran Creative Workshop Müşteri İlişkileri: Ali Taran Creative Workshop

Prodüksiyon Firması: Barto Film Dublaj Sanatçısı: Itri Koşar Müzik: Nil Karaibrahimgil

댓글

댓글을 불러올 수 없습니다.
기술적인 오류가 발생하였습니다. 연결 상태를 확인한 다음 페이지를 새로고침해보세요.
bottom of page