top of page

Fanta ve Pac-Man’den iş birliği: “Peşine Takıl, Tadına Kapıl”Fanta, efsanevi video oyunu “Pac-Man” ile iş birliğini ‘’Peşine Takıl, Tadına Kapıl’’ kampanyası ile duyuruyor. Gen-Z’yi hedef alan lezzet odaklı Fanta Pac-Man kampanyası, Fanta’nın canlı ve lezzetli dünyasını nostaljik oyun Pac-Man ile buluşturuyor. Stresli dünyadaki erişilebilir zevk anlarını ön plana çıkartmayı hedefleyen kampanyada, oyunun ikonu Pac-Man, Fanta ile birlikte kalbinde oyun ruhu olan herkesi birleştiriyor. Fanta, oyun ikonu Pac-Man ile ortaklık kurarak herkes için daha erişilebilir,lezzetli ve eğlenceli bir dünya yaratma çabasını bir üst seviyeye taşıyor.

 

Fanta, Pac-Man dünyasına adım atmak isteyenler için özel olarak kurgulanan iş birliği kapsamında, tasarlanan web sitesini tüketiciler 250 ml Pacman’li Fanta kutularının üzerinde yer alan QR kodu tarayarak görüntüleyebilecekler. Lezzetin peşinde koşanlar için Fanta Pac-Man iş birliği kapsamında hazırlanan Fanta Pac-Man oyunu da Appstore ve Google Play’dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Pac-Man dünyasının yeni ve eğlenceli oyunu içerisinde tüketiciler bir macera yaşayacak ve lezzetli sürprizlerle dolu 100'den fazla benzersiz seviyeli renkli bir labirent ile karşılaşma şansı yakalayacaklar.

 

Fanta’nın eşsiz lezzeti ve oyunun öncüsü Pac-Man’in ikonik buluşması Fanta hayranları için birbirinden eğlenceli anlar sunacak. Kampanya kapsamında Fanta, özel olarak sınırlı sayıda üretilen Pac-Man kutularını piyasaya sunacak. Eğlencenin en lezzetli halini tüketicisiyle buluşturan Fanta’nın ikonik oyunlar arasında yer alan Pac-Man ile iş birliği kapsamında özel olarak üretilen kutular, belirlenen satış noktalarında tüketiciyle buluşacak.

 

 

 

 

 

Comments


bottom of page